Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tehetném nagyon izmossá...

Hogyan tehetném nagyon izmossá. szélessé a kutyámat?

Figyelt kérdés
van egy német dogom és nagyon szeretném hogyha szélesebb lenne!!!szerintetek miket csináljak h testesedjen??segítségeteket előre is nagyon szépen köszöönöm:)
2007. dec. 22. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Haha!!! sok fehérje,és én jobbat nem tudok kitalálni,mint hogy hámot rá,és húzasd vele a szánkót(engem is szokott úgy húzni a pitbul). Nagyon kiváncsi vagyok rá(tok),ha van képed,külddj a róla. majd ha nem felejtem el,még megkérdezem apukámat ezzel kapcsolatban,ő nagyon ott van ilyen téren...
2007. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A dog nagyon érzékeny kutya. Jobb, ha nem próbálkozol a "kiszélesítésével", mert könnyen tönkreteheted az izületeit. ( Könnyen megsérül a válla és a csípője.)Túlfehérjézéssel pedig a csontjai mennek tönkre. Mivel a fajta a molosszusok közé tartozik, ezért nagyon lassú a fejlődése. Teljes formáját csak 3 éves kora körül éri el. ( A legtöbb dog 1,5-2 éves koráig úgy néz ki, mint egy túlméretes agár.) A legjobb amit tehetsz vele, ha 1,5 éves koráig naponta kétszer eteted jó minőségű kutyatáppal ( giant és életkor legyen ráírva)- ne eukanumbát, ha lehet, mert az túlnyújtja - és főzz neki mellé rizst valamilyen húsféleséggel. ( Ha nem pótolod fel valamivel a tápot, bele fogsz rokkanni anyagilag. :) ) Mozogj vele sokat, de az evések után legalább négy órát hagyd emészteni. Ezek gyönyörű és igen okos kutyák, napi két három óra sétával ki fogja hozni amit a genetikája megenged. ( Úgy is akkora lesz, mint egy szekrény.)Viszont egy kutyánál az eredményeket évek alatt érjük el, a gyors megoldások általában komoly csapdákat rejtenek. Sok boldog évet kívánok nektek!
2007. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!