Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik Acana terméket ajánlaná...

Melyik Acana terméket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
4 éves Labrador Retriverünk van, és nem tudom, hogy Acana Adult Dog-ot vegyek neki, vagy Acana Adult Large-ot. Csak mert, a boltban a kiszolgáló azt mondta, hogy a labradoroknak jobb a Large, viszont az 1500Ft-al drágább, ha a legnagyobb kiszerelést veszem. A sima Acana Adult Dog-ra pedig az van írva, hogy minden méretnek. Tudnátok segíteni?:)
2010. aug. 22. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a large nem a dogoknak , masztiffoknak és egyéb nagy "macinak" van?

am sztem a boltos csak pénzt akar kicsavarni belőled sztem bőven jó az acana adult de ha nem így van akkor se kövezzetek meg:D

2010. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát énis ezen vagyok ki :D Ha egy labrador nagy testű kutyának számít, akkor mekkora a kicsi, meg a közepes testű kutya? Szerintem kicsinek számít a tacskó, meg a boxer, a bulldog meg ezek, közepesnek a labradorok, meg a goldenek, retriverek, és nagynak meg a németjuhász, a kuvasz meg Beethoven :D
2010. aug. 22. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
a boxer is közepesnek és a német juhász is közepesnek számít am nem kukacoskodni akarok :D első voltam
2010. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor mi a nagy?:D
2010. aug. 22. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó neki az Adult Dog is, az én golden retrieverem is ilyet eszik.
2010. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az adult dog elég neki. Amúgy a labrador nagytestű, ahogy a németjuhász stb is. Vannak óriás testű kutyák: dog, masztiffok stb, nekik kell a Large kaja.
2010. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!