Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kong kutyajátékba mit szoktato...

Kong kutyajátékba mit szoktatok tenni?

Figyelt kérdés

M méretű érdekelne (nem tudom, hogy mindegyik méreten ugyanakkora-e a lyuk). Rendelni elég drága lenne, postaköltséget mindig fizetni. Sonkát meg ilyeneket vágtam bele, de sosem sikerül rendes nagyságúra és formájúra, vagy alig lehet kiszedni, vagy rögtön kijön belőle.

Van egy jutalomfalat, pedigree - biscrok, ez kettétörve egész jó, de még így is hamar kiszedi belőle.


2010. aug. 22. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg májkrém az kinyalogathatná és az elég sokáig tartana és utána egyszerűen kimosod ami benne marad :D
2010. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
főzöl neki csirke vagy marha husit és ezt méretre vágod :)
2010. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is M-es van :) Mogyoróvajat is szoktam, vagy az ilyen denta-stixet szétszeded és azt jól bele lehet nyomkodni :) Sajt, répadarabkák, igazából bármit beletehetsz amit szeret a kutya :) Ha sajtot rakok bele, néha beteszem a mikróba 20 mpre, megvárom míg kihűl aztán oda lehet adni neki. Azzal is jól elvan.
2010. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. aug. 23. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!