Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megtalálni az...

Hogyan tudnám megtalálni az elveszett kutyámat, ha a megtaláló másnak adta oda?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 22. 14:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 Akiteki ***** válasza:
100%

Hogyhogy másnak adta??

Tetoválás, chip van benne? Azzal tudod igazolni, hogy a Tiéd.

2010. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%

ivartalanítva volt? :(

nagyon sajnálom a kutyát a remény hal meg utoljára

2010. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim válasza:
100%
ha van benne chip, akkor elvileg az állatorvos felhív Téged, ha más viszi őt orvoshoz...
2010. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:

ha nem volt ivartalanítva nagy esély van rá h egy szaporító vitte el és azok nem igen viszik dokihoz a kutyád de hidd el meg lesz a kutyád :D nem lelombozni akarlak am hol laksz?

h hívják a kutyust mert ha abba a városba lakik amiben én akkor minden yorkiet majd megviszgálok h nem a tiéd :D

2010. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Nincsen tetoválás sem chip, nem gondoltuk, hogy ilyen előfordulhat,csak testi hibája van amit csak az tudja aki mellett felnőtt. Tudom ez kevés egy hónapja veszett el Bp.-n a XVIII.-kerben és Debrecenben kötött ki. A megtaláló egy kicsit más formában látja ezt a helyzetet, nem hajlandó felvenni velünk a kapcsolatot. Azt mondja ... írja egy másik fórumon, odaadta a gazdájának. Esélyem sincs, hogy bebizonyítsam , hogy az én kutyám.
2010. aug. 22. 15:05
 6/62 anonim ***** válasza:

az én yorkim is majdnem ugyan így néz ki:)

de volt benne chip? vagy valami? és ha nem volt rajta valami különleges amiről csak te tudsz? mondjuk egy fura anyajegy a hasán vagy akármi.. és hol veszett el? város? vagy kiszökött? vagy hol? szerintem ez is fontos mert a városba sokkal könnyebben elviszik mintha az utcátokba ment volna el.. és szerintem ki kéne rakni egy hirdetést hogy aki megtalálja és visszahozza jutalmat kap. hogyha aki megtalálta és befogadta (lehet azt hitte ki lett dobva) vagy ha rossz szándékkal vitte el a pénz úgyis csábítani fogja.. ha meg egy normális találta meg lehet hogy nem is kér majd érte pénzt:)

nagyoon szurkolok hogy meglegyen:(

2010. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

boccs de amikor írtam még nem volt ott amit írtál.

2010. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
igen rá emlekszünk, de biztos vagy benne, hogy a tiéd? ELég egyformák tudnak lenni.
2010. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Nem tudok belenyugodni a történtekbe, kb 2 hete megy a húza-vona, ezért írtam ki ezt a kérdést, hátha van valami megoldás
2010. aug. 22. 15:08
 10/62 anonim ***** válasza:
Te hiszed azt, hogy Ő a Lilike?
2010. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!