Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van rá esély hogy egy kuvasz...

Van rá esély hogy egy kuvasz így a családjának tekint majd vagy legalább beenged a kapun?

Figyelt kérdés

A szüleimnek lett egy kuvasz kölyök kutyájuk,jelenleg nagyon kedves talán félős is amikor elszőr találkoztunk behúzott farokkal elfutott , de itthon vagyok pár napja és labdáztunk meg szeretgettem.

A problémám hogy messze élek így 2-3 hetente jövök csak haza kb 3-4 napra szerintetek emlékezhet rám ilyen rövid időkből vagy telken kívűl ragadok ha szüleim esetleg még boltba vannak vagy más elfoglaltságuk van ?

Elkezdtem utánna olvasni a természetének ezért merült fel a kérdés bennem

(Van egy 5 éves komondorunk is vele semmi gond nincs hiába ritkán látjuk egymást mindig megismer és egy óriás kölyöké változik )



2021. ápr. 24. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Számról meg kell majd ismernie. Lehet beletelik egy kis időbe
2021. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyen, ahol apukám dolgozott, kuvaszok őrizték a telket. Kiskoromba néha kijártam vele pár órára, mindig megismertek és barátságosak voltak, még ha sokáig nem is mentem.
2021. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is tanúsítom, hogy egy kutya hosszú idő után is meg tud ismerni.

Munkahelyemen volt egy kis foxy kutya, én voltam a kedvence. Mindig szaladt oda hozzám, hogyha megjöttem, nyalogatott, akart velem játszani, ha olyanja volt, szinte le akart teperni (annak ellenére, hogy jóval nagyobb voltam nála).

Volt, hogy több, mint egy hónapig nem mentem ki a telephelyre, de olyan is volt, hogy majdhogynem 2 hónapot kihagytam. Ilyenkor inkább csak még izgatottabb volt. Annyi, hogy mivel ilyen hosszú idő után nyilvánvalóan nem azt fogja figyelni, hogy mikor jössz már meg, ezért hosszú idő elteltével később "szagolta ki" (vette észre), hogy már ott vagyok a telepen.

2021. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyen az barmilyen kutya, ha jot csinalsz vele azert, ha rosszat, akkor azert, de fel ev, vagy evek mulva is fel fog ismerni. Hasonloan rossz hírű pasztorkutyara vigyaztam egyik nyaron 4 napig, amikor meg kamaszkorban volt, utana sokaig nem talalkoztam vele, de rogton futott hozzam, csak arra kell figyelni, hogy fel ne lokjon oromeben. Mivel a kuvasz is erosen territorialis, szolj neki, beszelj hozza, hivd a neven, mielott bemesz a kapun, mert mamameknal volt regebben kuvasz, mentek apukamek diaznovagasra hajnalban, sotet volt, es csendben mentek a szomszedok miatt, a kutya ugy meglepodott hogy valaki van az udvarban, hogy majdnem megtamadta, az utolso pillanazban jott ra, hogy ismerosokkel van dolga.
2021. ápr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is kuvaszunk van ő már 2 éves és anyukámék is kb 2 3 hetente jönnek el hozzánk mert inkább mi megyünk, és megismeri őket egyből azonnal bújik játtszik semmi gond nincs vele. A felét amit olvasok a kuvaszokról nagyon nehezen tudom el hinni, annyi sok negatív dolgokat írnak rólluk pedig annyira hálás és barátságosak (igazából nevelés kérdése egy pincsi kutya is lehet harapós) :)
2021. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!