Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik ma a legjobb német...

Juan1088 kérdése:

Melyik ma a legjobb német boxer kennel Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen a tenyésztők habitusára, vagy attitűdjeire gondolok, hanem a kutyáik minőségére. Arra gondolok, hogy melyik kennelnél a legjobb a vérvonal, kik nyernek mostanság CAC, CACIB, vagy HPJ címeket? És még egy számomra fontos dolog kiegészítésként, ha van erről adat, hol a legkisebb a csonkolt német boxerek aránya? (kövezzetek meg, de nem tartom szépnek, esztétikusnak a kupírozást és a farokkorrekciót) Előre is köszönöm a válaszaitokat.
2010. aug. 22. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Metál kennel, Black-joy kennel, Pannon-box kennel, Grand Box kennel, Chrisboxer kennel, Őrhalmi boxer kennel. Ezek elég jók, nekem a Black-joy kennelből van egy tündéri kutyum, most volt 1 hónapja 2 éves :)
2010. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A chris kennelt nézegettem, vannak gyönyörű kutyáik, viszont HIRAM szerintem a legszebb kanjuk, és ő most nem fedez itthon. A másik pedig, hogy vágják a kutyákat, és én csonkolatlan, hosszú farkú kutyust szeretnék. Ha nem haragszol a kérdésért, és nem ellenkezik az oldal szabályzatával, elmondanád mennyibe került a kutyusod a Black-Joy-ból?
2010. aug. 22. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Rudasházi kétszeres aranykoszorús mestertenyészet?

Most ősszel lesz alom,és nem csonkíttat.Jó ismerősöm a tenyésztő.

2010. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik, esetleg honlapcímet tudnál nekem mondani?
2010. aug. 24. 19:22
 5/7 anonim válasza:
Nekünk az Örhalmi kennelből vannak a kutyáink,szépek,egészségesek.Kiálltáson is sokat voltunk velük HPJ,CAC,CACIB,HFGY címeink is vannak.Nyugodt szívvel ajánlom ezt a csodállatos kennelt és a Tenyésztőt is.
2011. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező,írj nekem mailt,elküldöm a tenyésztő telefonszámát és beszéljétek meg.

Nagyon ritkán van Rudasházi-alom,csak ha van megfelelő számú előjegyzés.

2011. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ, kicsit meglepett a topic aktivitása. :) 14:53, küldtem önnek emailt
2011. jan. 20. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!