Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet az ilyen kutyával...

Mit lehet az ilyen kutyával kezdeni?

Figyelt kérdés

2 éves tacsimat most oltották,de nekem kellett a pórázt rárakni. Megakart harapni,utánna a dokit is megakarta harapni.

Megkérdezte az orvos,hogy szokott e ilyet csinálni,én meg mondtam,hogy nem az első..

Kiképzésen volt már..onnan elküldtek minket.


2021. ápr. 25. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Add oda rendes gazdanak, ha nincs turelmed hozza. Azert mert kicsi, meg ugyanugy kell nevelni es foglalkozni vele, szabalyokat felallitani, mint egy 50 kilos rottweilernek.

Nem agyonverni kell, hanem kovetkezetesen nevelni, amit egyszer nem szabad, azt utana sosem szabad megengedni neki. Olvass kutyanevelesrol konyveket, mert ezt par mondatban nem lehet elintezni.

2021. ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Csak akkor harap ha pórázt teszel rá? Vagy van máskor is probléma?


,,nekem kellett a pórázt rárakni" ezt nem értem egyébként, kinek kellett volna rátenni ha nem neked ? Nem is a te kutyád?

2021. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

"Kiképzésen volt már..onnan elküldtek minket."

Komoly nagy tudású kiképző lehetett.

Miért kell póráz egy oltáshoz?

Kutya asztalon magadhoz ölel, egyik kezed a fejénél, másik az oldalánál és doki szúr.

2021. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

#1

Egy szóval sem állította a kérdező hogy agyonverte volna.

2021. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Soha nem vertem állatot...

Olvastam sok ilyen cikket,hogy hogyan kell nevelni az állatot.

Megpróbáltam azt a módszert,hogy ha ügyes akkor kap valami finomat. (gondolok itt arra a kutya kekszre)

Nem vált be. Elvittem egy kutyasuliba is. Ott azt mondták,hogy nevelhetetlen.


Folyamatossan szökik..

Amikor játszani akarok vele (pl labdázni) akkor is támad.. Csak azért,mert felidegesíti magát.

A pórázt még mindig nem szereti. Ez kb a 4. póráz. Az elején csak megmutattam neki,engedtem neki,hogy megszagolja. Utánna fokozatossan próbáltam hozzá szoktatni a pórázhoz,de csak húz. Tesóm is próbálkozott vele menni sétálni,de nem nagyon jött össze.


Előtte is volt kutyánk,őt is mi neveltük fel,de soha nem csinált ilyeneket..

2021. ápr. 25. 14:07
 6/15 A kérdező kommentje:
3-mas azért,mert házhoz jöttek oltás miatt. Több állatott oltanak nálunk.
2021. ápr. 25. 14:08
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam,hogy a pórázt is szétrágja.
2021. ápr. 25. 14:10
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

#5

Nyugi, ezt az írásodból is már lehetett sejteni. Az első valami hihetetlen fárasztó okoskodó nyominger lehet az életben.

2021. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el masik suliba. Olyan nincs, hogy nevelhetetlen. Ha tudsz angolul, nezz sok videot youtubeon, en a macskas videokat szoktam, mert nekem az van, borzaszto rossz macskakat is le lehet dolgokrol szoktatni a megfelelo modszerekkel, feltetelezem, kutyakra is vannak szakosodott, nagy tudasu emberek, akik keszitenek videokat a nevelesukrol.
2021. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

A kutyakiképző azt mondja,hogy nevelhetetlen és elküld?

Egy újabb hazug "majd segítenek a gyakorin nem költök semmire" gazdi.


Vidd el tényleg trénerhez és fogsz segítséget kapni.Nem azért lettek kutyatrénerek,hogy pont téged elhajtsanak egy tacskóval.

Azonnal mondta volna,hogy mi a baja.Dominancia,félelem (főleg ha bántod is),szorongás,nevelési gond..


A szakember nem dísznek van.Ha magadtól nem tudod mit kell tenned ne gyakoris tanácsok alapján kísérletezz egy hamis kutyán mert rosszabb lesz,ha nem úgy sül el ahogy kéne..

2021. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!