Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak? Mert...

Milyen kutyát válasszak? Mert kaphatok egy kutyá de bentit,kistestűt én a csivava,törpe tacsi,törpe pincser ezekben gondolkoztam ti mit tudtok erről mondani ja és a kutya hiperaktívat szeretnék

Figyelt kérdés

#Milyen kutyát válasszak? #Tacsi,pincser,csivava? #Mitgondoltok a kutyákról?
2021. ápr. 26. 09:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit foglalkoznál vele?


De ha hiperaktívat szeretnél én a pincsert választanám.

2021. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
58%
Mindenképp tölts vele sok időt, foglalkozz vele ha tanitod könnyen(1hét) megtanul ülni, szépen elvenni a kaját stb. Én tacskót ajánlok, Inkább keverék tacsi-t ne fajtisztát ugyanis a keverék tacsik tovább élnek és a gerincük is jobban birja.
2021. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Ezek közül én a tacsit választanám. Ha emeleten laktok, akkor számolni kell azzal, hogy nem fog tudni felmászni, vinni kell.
2021. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tacsim van. Egy igazi mókamester. De tényleg sok törődèst igènyel, ahoz képest milyen kicsi szét tudja kapni a házat ha nem fàrasztod le.
2021. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem tacskót. Aranyos jó szándékú állatok. Persze törődni kell vele, de szerintem meghálálja.
2021. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Potika06 válasza:
84%
Egyik ismerősőmnek volt 2 tacsija. Fantasztikus mennyire együtt éreznek az emberrel. Ha például sírt, ők is nyűszítettek. Imádom a kutyákat de ilyet még egyik fajtánál sem láttam. +1 szavazat a tacsira!
2021. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Mennyit tudnád sétáltatni?

Mennyi pénzt szántok a megvételre?

Mivel etetnéd?

Mennyit játszanál vele?

Mennyit tanítanád?

Miért pont hiperaktív kellene?

Hogy segíteni tudjuk tudnunk kell az igényeket mert ezeknek a fajtáknak más a mozgásigényük, inteligenciájuk.

2021. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindhárom fajta elég aktív, úgyhogy bármelyik választhatod ezek közül. Tacsinál fontos, hogy ne lépcsőzzön!

Ami a legfontosabb pedig, hogy bármelyik fajtát választod, megbízható tenyésztőtől vegyél kutyát.

2021. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem fogadj örökbe egy kistestű keveréket.

De a leghiperaktívabb kistestű fajta a parson russel terrier.

2021. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval egyet értek, a parson russell tényleg nagyon aktív :) nekünk van egy 7 hónapos és nagyon tud pörögni egész nap, imádja a labdát és a nagy sétákat :) meg persze az összebújást, szeretgetést, de csak módjával nem az a nagyon bújós, csak ha ő igényli akkor lehet szeretgetni. Szeret rágcsálni, kb mindegy, hogy mit el van vele fél, egy órát. Egyedül is el van ha arra kerül a sor, de ritkán van ilyen, hálistennek tudom hozni a munkahelyemre :)
2021. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!