Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idos kutyanak jot tesz a...

Idos kutyanak jot tesz a memoriahabos matrac vagy csak uzleti fogas?

Figyelt kérdés

Fajnak az uzeletei mert mar idos. Nyarra keresek valamilyen kulteri matracot a hazikojaba, jo lenne memory-s ha tenyleg hasznal.

Vagy inkabb husito matrac lenne jobb a melegben? De abbol nincs memoriahabos.

A kutya jolete a szempont, nem az ar.



#memoriahab #Kutya matrac
2021. ápr. 27. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Az izületeinek tökmindegy, hogy min fekszik, mivel amikor fekszik akkor nem használja őket.
2021. ápr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egyik sem mellélövés. Ha máshogy is lehet őt hűteni,akkor én a memóriahabost venném. Kedves vagy, hogy igy kiszolgálod az igenyeit!:))
2021. ápr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es, igen mashogy is tudom ot huteni. Van kutyamedenceje:)

De a haz korul is talal maganak arnyekot+ locsolva van a fu nyaron.

En is a memoriasra gondoltam, kulterire.

2021. ápr. 27. 08:13
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Kinti kutya? Szerintem a memóriahabos elég hamar retkes lenne, ha esik az eső és vizesen ráfekszik akkor meg meg is fázik.
2021. ápr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Sztem szuper ötlet a memóriahabos, vegyél hozzá olyan gumis lepedőt, amit a babák alá a kiságyukba szoktak tenni, az megakadályozza h átnedvesedjen a matrac.
2021. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Outdoor matrac kulteri es vizallo. Vizlepergetos. Moshato huzattal. A hazaba tennem, csakis nyarra, fedett helyre.
2021. ápr. 27. 08:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Most aludtunk a kutyammal memoriahabos matracon. Sokkal kenyelmesebb,mint a sima. Vedd meg neki!!!
2021. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek beválik, valakinek nem.
2021. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Volt. Az eredeti ágyat sem utálta, de a memóriahabosból ki sem lehetett vakarni belőle a kutyát, szóval biztos kényelmes volt neki. Némi javulást is láttam rajta, kb. 2 hét után. Nyilván az ízületvédőt nem váltja ki, de kombóba tök jó. Azzal tényleg számolj, hogy a memóriahabot nem érheti víz, mert tönkre megy tőle.


"csakis nyarra"

Elnézést a kötözködésért, de télen mi lesz...?


Ha az bármit is segít, a Vetbed Isobed is jó cucc, tök jó puha, amíg megmarad a bolyhossága, sok mosás után elveszti a puhaságát, a hűtő-fűtő, vízelvezető, lélegző hatása megmarad.

2021. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Csakis nyarra" azert irtam, mert irtak, hogy vizes lesz. Ezzel azt akartam mondani, hogy outdoor vizallo matrac nyarra a kinti hazikojaba, tehat elvileg azert nyaron fedett hazikoban nem nagyon azik el a nagy melegben.

Telen a kutyus este bent alszik a garazsban, masik matracon:) teljesen szaraz helyen, tehat nem kell outdoornak lennie.

2021. ápr. 28. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!