Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A száraz mellé milyen konzerve...

A száraz mellé milyen konzerves vagy alutasakos kaját adjak a kutyámnak? (Royal Caninnal etetek)

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Én csirkefarhátat szoktam főzni, abban az a rossz, hogy egy óra leszedegetni a húst a csontokról és nagyon oda kell figyelni, hogy ne maradjon csirkecsont a kajában. Vagy marhamájat főzök. De ha nincs kedved főzni, akkor lehet kapni jó mínőségű konzerves kutyakaját, aminek a 80, 90 %-a hús. Msot azt nem tudom, hogy melyik márka, azt majd mondja valaki más, mert én már nem emlékszem. :S
2010. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akiteki ***** válasza:
68%
Semmit. A legjobb tápot kapja, ne adj mellé hulladékot.
2010. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Husit, vagy Real Nature konzervet (nagyon jó minőségű).

De a "fő" kaja mindig a száraztáp legyen!

2010. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogfy az a fő kaja csak arra gondoltam, hogy keverhetném szaftossal, hogy jobban ízlen neki :)
2010. aug. 22. 19:54
 5/8 Akiteki ***** válasza:
27%

Felesleges keverni. Csak összezavarod vele, esetleg válogatós lesz, hasmenése lesz a konzervtől, stb.

A kutyák nagyon vidáman fogyasztják éveken keresztül ugyanazt a tápot szárazon.

2010. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kutyák de az enyém nem :S
2010. aug. 22. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:
A Real Nature konzervek nekünk beváltak, többféle is van, én hetente 1-2 dobozzal adok a kutyáimnak, a többi napon pro plan-t esznek. Főzni csirkemájat, csirkemellet meg rizst, sárgarépát, almát szoktam nekik időnként. A húslevesbe pedig midnig teszek egy-egy velőscsontot, és amikor kihűlt, nekik adom, vagy egy hétig rágcsálják.
2010. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
inkább kozver és ha lehet Royal Canin
2010. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!