Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Okos családtag udvarra kidobta...

Okos családtag udvarra kidobta a kávézaccot, a kutyám meg felette. Mire számítsak? Készüljek hogy vigyem orvoshoz? Tudom hogy a koffein mérgező nekik és már nem tudtam kiszedni a szájából.

Figyelt kérdés
Nagyon nem hiányzott mára hogy még emiatt is egyen az ideg! Úgyhogy légyszíves ne szivassatok a válaszokkal hanem normális hangnemben. Annyi minden összejött hogy teljesen kivagyok. Köszi

2021. ápr. 27. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit evett, de szerintem nem lesz nagy baj. Azért figyelgesd, persze gondolom ezt amúgy is a teszed. Reméljük minden rendben lesz.
2021. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A mennyiségtől függ.
2021. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sajnos fogalmam sincs mennyi lehetett, én nem is láttam csak azt hogy valamit fal a földről és amikor odarohantam hogy elhúzzam onnan éreztem a szagát meg mondták hogy "ja oda öntöttem ki a kávézaccot!" Sajnos biztos evett mert a lehelletén is éreztem😭

Természetes hogy figyelem, velem is szokott aludni, de hiába nagyon aggódom és stresszelek mert nekem csak ő van.

2021. ápr. 27. 20:43
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg hívd fel az állatorvost, hogy mit mond, be vidd-e?
2021. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
(Mármint ezt én is jószándékkal, aggódóan írom, én is ezt tenném)
2021. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

30-60 percen belül jelentkezhetnek tünetek amennyiben káros mennyiségben fogyasztotta.

Azok pedig a következők:

-izomremegés, izomrángád

-hasmenés

-hányinger, hányás

-fokozott vizelési inger

-hőemelkedés, láz

-rohamok

-kóma

De itt egy link olvasd el magad.

[link]


Mindenesetre, ha bármelyiket észleled rajta, irány az állatorvos!

2021. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elolvasom, figyelem és megkeresem az ügyeletes állatorvos számát.
2021. ápr. 27. 20:59
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Szentabletta nem engedi felszicodni.
2021. ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

(Bocs, off)

Ez milyen már, hogy csak úgy az udvarra kiborítják a kávézaccot?? Mondjuk mi a komposztra tesszük, de oda nem megy a kutya...

Remélem rendben van a kutya!

2021. ápr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mi is komposztálunk a kert végében és egész eddig oda lett kirakva... az a hely pedig el van kerítve, az én kutyusom nem férhet ott hozzá. Ezért nem is számítottam ilyen helyzetre.


Eddig nem volt semmi gond és remélem már nem is lesz! Több óra is eltelt azóta, nem hányt, semmmi egyéb tünet, nem változott a viselkedése sem, és most már alszik itt mellettem a helyén.🥰


Széntabletta jó ötletnek hangzik, legközelebb (de inkább ne legyen legközelebb!) már eszembe jutna.


Köszönöm!

2021. ápr. 28. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!