Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedvtelen,rossz hangulatú...

Kedvtelen,rossz hangulatú kutyusnak mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Voltunk nem rég állatorvosnál,mert szinte biztos voltam benne,hogy beteg..

De nem,semmit nem talált.A leleteivel átkúsztam az állatkórházba is,hogy azért lássa más is ők is megerősítették,hogy a leletek szerint semmi problémája.

Mégis nagyon letargikus,depressziós,nem is tudom mi lehet még egy kutyánál..


Nektek volt hasonló problémátok? Lehet ezzel valakihez fordulni vagy van valami módja,hogy kirángassam ebből a rossz kedvből?

Rossz az étvágya,nagyon sokat alszik,mindenkire morog újabban aki nem én vagyok (kutyákra is.kanokkal eddig sem jött ki,de szukákkal még egész jól el is van),sétakor sincs kedve annyit sétálni mint eddig.

Pedig nem is idős kutya,5 éves.

Új helyekre is próbáltam vinni,de nem sokat javít a helyzeten.Szaglászik,megy előre,de javarészt ugyan olyan érdektelen.


Nem várom,hogy mindenért ujjongjon,én sem vagyok olyan,de látszik rajta hogy egyik percről a másikra egy életvidám kutyából lett..ez.

Valami nem jó és nem tudok neki segíteni.Valakinek valami ötlet..? :/



#kutya depresszió #Kutya rossz kedv #Kutya letargia #Kutya rossz hangulat
2021. ápr. 28. 16:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
25%

Pedig az etkezes lesz a baj. Tapanyaghianya van. Vegyel neki husokat ,barf szerint.


De megertem,ha egyszerubb a tobbsegnwk gyogyszerrel tomni a kutyat aztan elaltatni,mert nem sikerultek a gyogyszerkiserletek....


Nekem se egyszeru sokszor a taskamban vinni a csontot neki meg otthon zsiros lesz a kezem a husaitol.

2021. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!