Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újfundlandi-kaukázusi keverék?

Újfundlandi-kaukázusi keverék?

Figyelt kérdés
A kiskutyám újfundlandi-kaukázusi keverék, a kérdésem maga pedig az lenne, hogy miért nem írnak sehol ilyen keverékről? Illetve vannak tapasztalataitok? Bármire IS kíváncsi vagyok.

2021. ápr. 28. 20:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
mit lehetne írni ilyen keverékekről? Mind más. Elolvasod mindkét fajta leírását, aztán kivárod mi lesz a vége, mert mint írtam egyedfüggő hogy melyik szülőtől mit örökölt. Egyébként nem egy gyakori keverék amit írsz.
2021. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen, így vagyok vele én is, mármint nyílván ki kell várni, hogy végül mi lesz a kis pamacsomból, csak foglalkoztat ez a kérdés. A létező összes nyelven utánajártam ennek a keveréknek, a gyakoriságával kapcsolatban pedig igen, igaz, ezért nem találni/ látni olyan sok ilyen kutyát.
2021. ápr. 28. 21:04
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Az a gond, hogy annyira aprólékosan keverednek a szülők külső és belső tulajdonságai, hogy még az alomtestvérek is mind másmilyenek lesznek. Tehát egy almon belül sem lesz két ugyan olyan.
2021. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Küldjek be esetleg képet?
2021. ápr. 28. 21:08
 5/22 A kérdező kommentje:
Aki szeretné, annak privátban elküldöm, ha érdekli.
2021. ápr. 28. 21:09
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
ha meg akarod mutatni küldhetsz, de a kinézete alapján nem lehet megítélni milyen tulajdonságai lesznek.
2021. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Egyed függő, mindkét fajta tulajdonságát örökölheti ki kell várni, hogy melyik szülőre fog hasonlítani. Mutatsz a kutyusrol képet?
2021. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Engem érdekel :)
2021. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Az újfoundlandi épp nem annyira divatos fajta. Így kevés szaporító foglalkozik velük, mert nem arra van kereslet, ezért aztán nem is nagyon kerül olyan helyre, ahol a család szaporítaná nyakra-főre minden jöttment kutyával.

Nekünk gyerekkoromban újfoundlandi-vizsla keverékünk volt. Vizsla test, uf fej, fekete rövid szőrrel, és feneketlen gyomorral.

2021. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Kinézet alapján meg lehet saccolni, hogy melyik szülőtöl mennyit örökölt, viszont változik a kutya, és pár hónap múlva tökéletesen össze tudod ollózni a két fajtaleírást egybe(vagyis a te egyeded tulajdonságait amit a szülőktöl kapott)

Engem is érdekelne a kis pamacs:)

2021. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!