Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni a szomszéd...

Mit lehet tenni a szomszéd kutyával?

Figyelt kérdés

A szomszéd sokszor kiengedi a kutyáját, aki pedig nagyon agresszív és a múltkor majdnem leszedett a bicikliről is, szerintem idő kérdése mikor harap meg valakit rendesen...

Mondta a csávónak, hogy ez így nem normális dolog, de csak nevet, meg azt mondja amelyik kutya ugat, az nem harap. Na ja, de alapból ez a kutya morog, vicsorít. Nem lehet sokszor hazamenni se tőle.

Ez egy megyeszékhelyen van. Mit lehetne tenni? Olvastam hasonló kérdéseket, de nagyon választ nem találtam sajnos.


2021. ápr. 28. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Jegyzohoz is fordulhatsz, de fel is jelentheted, mert nem szaladgalhat a kutya az utcan, sulyos penzbirsagokat szabhatnak ki.
2021. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Vedd videóra, hogy a kutya az utcán van szabadon. Majd ezt vidd be a jegyzőhöz.
2021. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Fel kell jelenteni a kutyát vagy amikor morog rád és nem akar engedni elmenni, legyen nálad egy féltégla vagy valami amivel egy emberes tockost odanyomsz a vicsorgó fejére.
2021. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld jelezni a hatóságoknál. Ha azok nem tesznek semmit érdemes állatvédőkkel egyeztetni.
2021. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
ezt már egyszer megkérdezted, ugyanezekkel a szavakkal
2021. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

Olyanon meg nem gondolkodtal, hogy inkabb ossze kellene baratkozni a kutyaval? Azert acsarkodik veled mert erzi, hogy be vagy szarva.


Szedd ossze magad, ebben a tortenetben te vagy a gyenge lancszem! :)

2021. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

Ha az a kutya meg akart volna harapni,mar megharapott volna.

Nem fog megharapni,csak a mozgasigenyet elegiti ki futassal.


Azert mert fut meg ugat,meg nem agressziv. Az ugatassal jatekra hiv.


Enyemre is mindig azt hiszik,h azert fut a bicajos utan,mert meg akarja tamadni. Nem!! Egyszeruen szeret futni meg kergetozni. Soha senkit nem harapott meg bicajon vagy futva. Ne ijedj meg a kutyaktol!


Gondolkozz el,hogy miert vagy ennyire bszari. Meg miert ne baratkozhatnal ossze vele par szeletke hussal? . 1-2x viszel finom sulthust az ebededbol es mindig orommel fog fogadni a kutya.

Hidd el nekem,h nagyra fogja ertekelni a finom sulthust !! Az ilyen elhanyagolt kutyak nagyraertekelik,ha torodik veluk vki.

2021. ápr. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!