Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel, hogyan segíthetem át a...

Mivel, hogyan segíthetem át a kiskutyámat a fogzáson?

Figyelt kérdés

Ha rágócsontot néznék neki akkor milyet?

Úgy látom hogy lelkesen rágta a denta sticks-szet,de kb 3kg.

Azt inkább felnőtt kutyáknak szokták adni. A marhabőr rúdból sem tud eleget rágni, mert egy részét el kell vennem tőle. Nem tudom, gondolom olyat sem szabad adni neki ami már túl kemény. Szóval minden tanácsot elfogadok.

A tápot ilyenkor meg tudja rágni rendesen?

/4 hónapos/



2021. ápr. 28. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én olyan kis gumilabdát vettem az enyémnek amin kis tüske-szerű kinövések vannak, az masszírozta az ínyét miközben rágta.
2021. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is ebben a korszakban vagyunk most:)

Ne adj neki műcsontot, az káros, tele van minden vegyszerrel....

A dogcast tv csatornáján van egy részletes videó miért káros(ha megtalálom elküldöm)

Én ezeket csinálom/adom neki:

-fagyi alakú, vízzel megtölthető izé(szép magyarázat) amiben megfagy a víz, és azzal egy jó ideig elvan

-kong játékba, bio, cukormentes mogyoróvaj, fagyasztóba ,,nyaral,, 20 percig kb

-pár játéka még ,,meglátogatja a mikulást az északi sarkon,,

-itthonról dolgozom, szóval 0-24 vele lehetek. Amikor ébren van, folyamatosan vele foglalkozom, játszunk, elterelem a figyelmét, így eszébe sem jut a rágás, amikor pedig alszik(jó órákat szokott) akkor pedig elvégzem a munkám.



A kemény táppal meggyűlik a baja,ezzel inkább fájdalmat okozhatsz neki, én inkább vagy áztatottan adom, vagy fél nedveset kap, esetleg konzerveket/könyebben rágható húsokat(emellett zöldségeket és gyümölcsöket)

2021. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10%
4 honaposan mar csontot meg nyershust kell neki adni!!! Enyem anyatej utan mar igy evett.
2021. ápr. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!