Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azonos minőségű kölyöktápok...

Azonos minőségű kölyöktápok esetén csirke vagy pl bárányhúsos a jobb? Vagy ez mindegy?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha allergiàs a kutya akkor csirkéset ne.Amúgy meg mindegy.Ha először veszed érdemes próba csomagokat venni hogy megnézd melyik ízlik neki és melyik nem.Az én kutyám pl a marhát,szarvast és borjút tartalmazó eledeleket nem szereti.egyszer kárba ment RNW-ből 12kg kajám.. :D

Ellenben csirke,vaddisznó,ló,kecske húst nagyon szereti. :)

2021. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ami most van neki az bárányos és hypoalergén táp. Ilyet akarok újra venni neki viszont akivel beszéltem az azt mondta h ha lehet akkor csirkéset vegyek.
2021. ápr. 29. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

A legtöbb gyártó pont azért nem gyárt csirkés kölyöktápot hogy nehogy beallergizáljon rá a kiskutya.

Én is bárányossal etettem kölyökkorában, aztán valahogy azóta sem nyitottam a csirkés felé, rengeteg kutya allergiás rá. Lehet hogy neki pont nem lenne semmi baja tőle, de inkább bem kockáztatnék. Annyi más íz van még.

2021. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
En is maradnek a baranyosnal.
2021. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!