Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zoofast (Krakvet) kutyafekhely...

Zoofast (Krakvet) kutyafekhelyet honnan tudok rendelni?

Figyelt kérdés
Nem tudom van-e itt olyan, aki vásárolt régebben a Zoofast-ről. A webshop sajnos megszűnt, pedig baromi jó, és strapabíró fekhelyeik voltak. Lehúzható, mosható, és iszonyú vastag, erős anyagból (azt hiszem a hátizsákok is ilyen anyagúak). Krakvet volt a márkájuk. Tudjátok esetleg, hogy honnan tudnék most ilyet rendelni?

#kutyafekhely #Krakvet fekhely
2021. ápr. 30. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A Krakvet webshop még fent van, viszont lengyel. Itt vannak az ágyak: [link]

Magyarországon szerintem nem lehet kapni, legalább is én nem találtam online.

2021. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is megtaláltam, de ezek a fekhelyek már ránézésre is iszonyú gagyik. A régebbiek baromi jók voltak.

Így néztek ki:

[link]

[link]

2021. ápr. 30. 14:13
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]

Nekem még van tőlük egy ilyen, ez kívülről műbőr, belül pedig olyan anyagú, mint egy hátizsák, és ezt aztán nem bírja szétkaparni a kutya, akármennyit is "ágyaz" magának, pedig már 6 éves fekhely. Ráadásul ahhoz képest, hogy mennyit bír valami röhejes összeg, kb. 10ezer forint volt, pedig jó nagy, azt hiszem 120x80-as. Vettem volna még egyet, ha találnék...

2021. ápr. 30. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!