Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Inkább gazdinak...

Kutyások! Inkább gazdinak vagy anyának/apának tartjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről a "szőrös gyerek" témáról? Ti melyik oldalt pártoljátok?
2021. máj. 1. 18:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Gazda vagyok - a kutyám pedig a társam.
2021. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
mi baratok vagyunk
2021. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

Gazdinak. A kutya meg kutya, de fontos része a család éltének - ilyen értelemben "családtag".

De szoktam mondani, hogy "kisfiam", meg hasonlók (sosem mások füle hallatára, mert még félreértenék), de ez kizárólag szófordulat számomra, abszolút nem gondolom komolyan.

2021. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
A kutya vagy eb (Canis lupus familiaris) ... ebben a 'familiaris' latin elnevezes utal a kutya 'csaladtag' jellegere.
2021. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Gazdinak, szoktam néha szőrös gyerekemnek hívni, de csak viccből. Tisztában vagyok vele, hogy ő nem egy gyerek, nem helyettesít gyereket, nem is őrá vetítem ki a gyerekvállalás iránti vágyamat, de ettől még úgy érzem, nagy felelősség, és szeretném neki a legjobbat. De más.
2021. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
A megszólítás "fiúk" (két kan kutya). A pozíciójuk kutya (társ, barát, hasonlók).
2021. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Én gazdi vagyok és kutyáim vannak, a definíciót írtam inkább át.

Egy kutyát szerintem úgy kell tartani, hogy "beengeded az életedbe", megadod neki a lehetőséget, hogy veled legyen, gondoskodsz a megfelelő táplálásáról és kórokozók elleni védelméről és igyekszel a mentális és fizikai igényeit is kielégíteni.


Amíg valaki ezeket teljesíti, részemről úgy hívja magát és a kutyáját, ahogy csak akarja :)

2021. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
45%
En a kutyat tartom fonoknek, de ne mondjatok el neki mert meg jobban elbizza magat :)
2021. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%
Valahol a kettő között :D Van két gyerekem is, a gyerekeimnek egyértelműen őket tartom, de a kutyának és a macskának is szinte ugyanolyan jó dolguk van, az ő igényeik is fontosak. Illetve, ha hazajön a férjem, megszokásból simán azt mondom a kutyának is, hogy megjött apa :D de nyilván nincs egy szinten a gyerekeimmel érzelmileg.
2021. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Gazdinak
2021. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!