Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől kezdett el félni ennyire...

Mitől kezdett el félni ennyire a kutyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 5eves kis yorkim. 8hónapja lakunk itt az új házban. Eddig nem volt semmi probléma, viszont kb 3napja fél nem tudom mitől de csak néz egy pontba sokszor és reszket.minden hova elkezdett követni még a WC-re is. Ha kimegyek cigizni a teraszra jön utánam és nézz befele a házba és alig akar bejönni velem. Sokszor csak úgy hirtelen rájön,elkezd reszketni fülel olyankor nyugtalan bújik hozzám Már teljesen parázok énis. Semmi hang nincs ami esetleg arra utalna, hogy esetleg össze tévesztené valamivel.. Párnapja volt egy vihar és tudom attól fél de azóta nem volt még szél se. Akkor viselkedik így Mikor vihar van
2021. máj. 1. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem a démonokat érzi/látja!

Nem vicc!

2021. máj. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh nagyon jó. Akkor eddig hol voltak? Micsináljak mennyenek innen?😂
2021. máj. 1. 23:50
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Most kezdenek el mocorogni, eddig lapultak. A kutya hamarabb észreveszi az ilyet.
2021. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Nem hülyeség amit az első ír, de a démon erős túlzás, inkább sima szellemeket.

De az is lehet, hogy olyan magas frekvenciájú hangot hall, amiket te nem, és ez nagyon zavaró számukra. Műszerekkel ki lehetne deríteni.

De még logikusabb magyarázatra annyit mondanék, még mindig szokatlan neki a hely. Próbálj minél több cuccát, játékát minél több helyre elhelyezni. Érezze, hogy az "övé".

2021. máj. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, az utolsó feltételezés hülyeség volt, így visszaolvasva a kérdést.
2021. máj. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Én elvinném állatorvoshoz, nekem egy enyhe epilepsziának tűnik.
2021. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!