Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szokott valaki netről rendelni...

Szokott valaki netről rendelni kutyatápot?

Figyelt kérdés

Két házzal arrébb levő 'szomszéd'unknak heti 1x hoz a GLS futár barna kartondobozban (zöld szalaggal körbetekerve) kutyakaját.


Nos, a kérdésem az volna, hogy így a csomagolás és a kiszállító alapján valaki tud nekem erről mesélni valaki bővebben?

A szomszéd eléggé fenyegető aurás, agresszív öreg, hozzá ha nem muszáj inkább nem is szólok soha. :D


Jó az a fajta kutyatáp? Ár/érték? Vagy valaki be tudja küldeni a webáruházat, ha ráismert a leírt paraméterek alapján?

Előre is köszi ^^


2021. máj. 2. 18:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Zooplustól kaptam zöld szalagos csomagot, de többféle tápot árulnak, meg nem csak tápot, és nem csak kutyás cuccokat. A Petissomo saját logós ragszalaggal csomagol, az fehér alapon narancssárga, az Okosgazdinak is saját logós ragszalag van, az fehér alapon kék domináns. Mindegyiket megnézheted, mind jó.
2021. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
54%
Jó hülye a szomszédod ha hetente rendel kutyakaját.15-20 kg-ot elég havi egyszer rendelni.Nekem Cane Corsom van, havonta elég neki.Gondolom Brit Prémiumot rendelhet, az a nagy sláger weben ár/értékben.
2021. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!