Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mitől van, h a kutyám néha nem akar enni, és ha mégis bele erőltetem akkor kihanyja? De aztán másnap már szépen eszik, semmi baja. Nem értem. Sav lehet?
2021. máj. 2. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány kg a kutya? Mennyi kaját kap? Milyen fajta tápot kap?

Nem lehet hogy sok a napi adagja?

2021. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha bele erőlteted csodálkozol hogy kihányja? Nem vagy normális. Szinte 100% hogy sok kaját adsz neki.
2021. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A beleeroltetemet úgy értem, h direkt úgy teszek mintha a macskanak adnám h féltékeny legyen és megegye. 8-9 kg a kutya. Változó mit eszik, brit vagy Josera a kedvence azokat kapja felváltva. Kb 300grammot kap a taljaba, kicsit husos de sokat mozog. Csokkentsem?
2021. máj. 2. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 17 kg-os, és úgy kap kb 250-300g britet. Ez nagyon sok neki.
2021. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg ha kövér akkor nem az az első hogy csökkented az adagját?
2021. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tapos zacskokon, vagy a konzerven levo adatok tulzasok ... legtobbszor nem kell annyit adni. Megkerdeztem egy szakembert, hogy akkor miert irjak ra? Azt a valaszt kaptam: "ha te kereskedo lennel nem tobbet irnal ra?"


Amugy az en kutyam a tablazat szerint 5x400g-os konzervet kellene kapnia ... ha ennyit adok ugy hizik mint a diszno ... normal adagja 2x400g + napkozben egy kis nasi az en kajambol. Boven eleg neki.

2021. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Brit csomagolásán pont hogy keveset írnak, nem csak saját tapasztalat.
2021. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom az rengeteg. 30 kilos kutyam kap kb. 280-300grammot elosztva 2 reszre, es a vacsorahoz még 260gr konzervet.

Egy 8 kilos kutyanak eleg lenne a fele is boven szerintem.

2021. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!