Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mièrt nem tud este elaludni a...

Mièrt nem tud este elaludni a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 11 hetes kutyusom, nemrèg került hozzánk. Egèsz eddig este fèl 10kor bement a helyère ès elaludt. Viszont mostanába elkezdte azt hogy ugye ha kezd álmosodni, be visszük a helyère fèl 10kor de hirtelen teli lesz energiával ès akármit csinálunk nem hajlandó a helyèn aludni, kb 11 lesz mire elalszik a helyèn de egèsz addig nem hajlandó elaludni. szerintetek mèrt csinálja ezt?
2021. máj. 2. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Mert kölyök :)
2021. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsére nekem nem adódott ilyen problémám a kutyusommal, de hallottam gazdiktól már. Ez teljesen természetes ilyen idős kutyusoknál. És a legrosszabb dolog, hogy nem lehet vele sokat tenni. A legjobb módszer, ha közömbösek vagyunk és egy idő után elhagyja magától ezt a szokását. Ilyenkor csak hagyjuk tombolni.
2021. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy ennyi idősen ez "normális" csak eddig nem volt vele gond. A kezdetektől fèl 10kor automatikusan bement a helyère es aludt. Most viszont van este 11 mire sikerül elaludnia. Ès csak azèrt zavar egy rèszről mert a fèl 10kori alvás pont jó volt, (akkora már ènis elálmosodtam) viszont ha most átszokik 11 re az nem a legjobb mert ènis ilyenkorra már olyan fáradt vagyok hogy alig látok, meg mindenki alszik már ilyenkor. Ezèrt lenne jó ha maradna a fèl 10
2021. máj. 2. 22:38
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Ne aggódj nem fog átszokni 11re. Most ez a pár nap-hét kicsit fárasztó lesz ebben biztos vagyok, de amint rájön, hogy közömbös vagy felé ilyenkor leszokik róla és az alvásideje ugyan úgy fél10-tíz fele kezdődik.
2021. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Probald egy kicsit jobban farasztani nap kozben :)

Amugy meg nem kell vele foglalkozni, kapcsold le a villanyt, majd rajon


Enyem mar masfel eves elmult es nagyon ritkan, de elofordul, hogy nem tud/akar aludni. De hat ez nem kivansag musor :P villany le es kesz.

2021. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát, a kiskutya vállalásának bizony vannak ilyen oldalai is. Fárasztó dolog. Ő is fejlődik, változik, próbálkozik. Várd csak ki a kamasz kort 😂😂😂
2021. máj. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat! Mostanában úgy lefárasztom napközben ahogyan csak tudom, főleg este fele. Fèl 10kor már ugy alszik mint a bunda:))
2021. máj. 6. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!