Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eukanuba Working & Endurance...

Eukanuba Working & Endurance van aki hasznalja es elegedett?

Figyelt kérdés
Nagyon gyors anyagcsereju lesovanyodott kutyusnak rendelnem. Csak az irjon aki etetett vele koszonom!
2021. máj. 3. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem sosem vált be az eukanuba,pedig szinte minden kiállításon agyon reklámozták.Attól függetlenül,hogy drága és neve van szerintem gagyi.Pont úgy mint a legtöbb RC,Purina vagy Happy dog.

Real nature wilderness,taste of the wild,acana,orijen,medical tápok jöttek be.

Hízlalásra Belcando,nagyon jó táp,az ára is jó,de hízlal mint a fene.. :D

2021. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Belcando melyik tapja hizlal?

Acana, orijen, real nature nem vallt be sajnos etettem mindel.

Azert renteltem eukanubat hatha kevesebbet kell belole adnom nemnormalis hogy az acana sportbol megeszik a kutya 700 grammot es kint van minden bordaja holott 32 kilo.

2021. máj. 4. 10:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Osszetetelileg latom a problemat en se kedvelem az allati zsir, kukoricca rizs stb... Feherjejese legjobb ahhoz kepest arra draga. De mar mindent kiprobalnek hogy a kutyanak tarthato legyen a sulya es ne kelljen ehhez tobb mint fel kilot lenyomni a torkan.
2021. máj. 4. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:

A Belcando Active nagyon magas (többek közt) állati fehérjét tartalmaz.

Azzal lehet súlyt gyarapítani,és talán tartani is,de ott a probléma másik fele,hogy ha lemozogni mégse tudja ezt a rengeteg mennyiségét akkor mdg elhízik és kárba megy a sok munka vele.:/

2021. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Italicus tápcsaládot ajánlom.


Fontos,hogy jól is hasznosítja a kutya a bevitt kaját.


Én elég sok fajta hiper szuper táppal etettem és egyszerűen közel 500 grammot kapott az akkor 18 kgosom és nem akart hízni,de 9-10x kakált,tehát átment rajta a kaja. Az orvosok azt mondták problémás az emésztése,próbálgatni kell.



Aztán rátaláltam az Italicusra,gondoltam kipróbálom, még plusz egy táp kipróbálása már nem oszt nem szoroz.


Kutyám február óta eszi kezdetben 250 gramm körül kapott,hogy hízzon. Nagyon szépen meghízott,izmosodott most már 20 kg végre amilyennek lennie kell. Jelenleg 230 gramm körül kap.


Napi 3 kaki szokott lenni.


Izmos,aktív,végre nem sovány :)


Vadisznós bárányosat adom én. Próbáld ki :)

2021. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!