Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Best of Balkán dobermann kennel?

Best of Balkán dobermann kennel?

Figyelt kérdés
Nézegettem kiskutyákat, és a Best of Balkán kennel nagyon megtetszett. Tudja valaki itt milyen árkategóriába tartoznak a kutyák? Tudom nem 10-20 ezer. De 200 vagy 500 vagy úgy kb mennyi? Szeretnék gyűjteni egy dobermann kutyusra, viszont megkérdezni a tenyészetet még nem szeretném. Tudom h a kutya tartása is költséges, mindig is voltak kutyusaink viszont nem szeretnék úgy járni hogy gyujtok egy x összeget aztán dupla annyi a kiskutya. Valamint ha túl drágának találnám lehet másik tenyészetet néznék. Első ilyen fajta kutyusom lenne, így nem tudom milyen arkategoriaban mozoghat egy torzskonyves kutyus.
2021. máj. 3. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Irj nekik es kerdezz ra az arara. Fiu vagy lany kell es milyen szinum meg milyen (dominans vagy nem dominans)

Irj egy rovid bemutatkozast meg,h mire kell a kutya,mit fogsz sportolni vele. (Van km igenye a dobinak!!)


Biztos megirja az arat.

2021. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem nem vásároltál.. Szerbiában semmi szűrési követelmény nincs, a hölgynek egy szukája szül folyamatosan, màr vagy 10. alkalommal. Ha jobban megnézed az általa feltöltött képeket, valahol látszik a zománchiba az egyik kannál amit sajnos rendszerint örökít is, nem egészségesek a kutyák, a “”tenyésztő”” pedig 0 felelősséggel és korrektséggel. Itthon 2x annyi a kutya ára, de legalább tudod mit kapsz a pénzedért.
2023. febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!