Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy működik ez? (tenyésztőtől...

Hogy működik ez? (tenyésztőtől vásárlás)

Figyelt kérdés

Kinéztem egy kennelt.Ki van írva az oldalra,hogy 2011ben tervezett párosítás..... előjegyzést felveszek!

És az lenne a kérdésem,hogy ha telefonálok,akkor elég csak akkor odamennem ha megszülettek a kutyák?Vagy hogy van ez?

Sajnos még csak szaporítótol volt kutyám ezért ezt nem igazán tudom..


2010. aug. 23. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is 2011-re tervez almot. Nála ez úgy működött, hogy mondjuk az érdeklődő telefonált,és általában mindkét fél ragaszkodik előtte a személyes találkozáshoz. A vevő egyrészt azért,hogy lássa a kutyát, lássa a tenyésztőt, megtudjon jó pár dolgot stb, és persze a tenyésztő is szeretné látni a leendő gazdit. Tehát kölcsönösen megismerjék egymást, az igényeket és elvárásokat. A tapasztalatok birtokában pedig el tudod dönteni, hogy szimpatikus-e a kutya, a hozzáállás, tehát szeretnél-e kiskutyát. De előtte persze mindenképpen telefon.
2010. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön vedd fel vele a kapcsolatot már most, van h foglalót is kell rakni rá, ezelőtt találkozzatok személyesen és nézd meg a kennelt, a kutyákat h tetszik e.
2010. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akiteki ***** válasza:

Ha mindegy, hogy milyen kutya, csak onnan legyen, akkor lefoglalhatod.

De vigyázni kell vele.

Egy ismerősöm lefoglalt egy adott párosításból egy kölyköt.

Ráadásul az átlag hazai ár duplájáért.

Két évet várt, aztán nem is az a párosítás lett. Kiállítási célra szerette volna, a végén kapott egy félherés kutyát.

Csak óvatosan!

2010. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként ez egy munka malinois..ez M.o egyik legjobb mali kennele,szóval így bízok a tenyésztőbe.

De természetesen ha azt mondja menjek,akkor megyek,csak az ország másik végében van a kennel,és 2szer is sok lenne lemenni,persze 2szer muszály (elhozni+kiválasztani).


Na,mire leírtam végiggondoltam,hogy inkább előtte mégis megyek,csak már nincs kedvem visszatörölni. :)

2010. aug. 23. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!