Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meik kutyát ajáljátok bérházba?

Meik kutyát ajáljátok bérházba?

Figyelt kérdés

Szeretnék kutyust de a délelőttöt otthon kéne töltenie! Meik kutya nem őrülne meg egyedül? Meik kutya nem szedné szét a lakást amíg suliba vagyok?



(A választ előre is köszönöm)


2010. aug. 23. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Bérházba nem jó kutyát tartani. Szegénynek nincs semmi élettere. Vegyél inkább egy macskát vagy görényt.
2010. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első: Mert egy macskának nagyobb a hely?:S A kutyát még sétáltatni is lehet,a macskát még azt sem!
2010. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Westi

Palotapincsi

Yorksi Terrier

Mopsz

Sichu

Bichon Havanese

2010. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nevelés kérdés. De egy kölyök kutyánál mindig számítani kell a rombolásra. Neked kell megtanítani neki mit szabad és mit nem. Csak azt is gondolod végig hogy egy kutya 15 évre szól, tehát az életkörülményeid változni fognak, majd a munka, egyetem, stb... és akkor már nem csak a délelőttöd lesz foglalt...
2010. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen kisebb termetűt!!! Abból annyi fajta van pl.: Csivava, Havannai pincs, Papillon, Pekingi palotakutya, Si-cu, Tibeti spániel, Máltai selyemkutya, Bichon Frisé, Bedlington terrier, Francia bulldog, Majompincs. Ezen az oldalon találsz leirást róluk: [link]

Sztem el vannak délelőtt, főleg ha délután tényleg tudsz vele foglalkozni!

Persze az előttem szólónak abban igaza van, hogy a legideálisabb körülmény a kutyának a kert, ahol szabadon lehet, de sokan vagyunk, akik nem ilyen helyen élnek.

Én panelban lakom, a kutyám (spániel-labrador keverék) sétánként másfél-két órát van lent, és ha tehetem megyek vele kirándulni! Minden hozzáállás kérdése.

Egy „szobacirkálónak” nem hiszem, hogy nagyon nagy mozgás igénye lenne, amit nem lehet megoldani, bár tény, hogy fajtától függ.

Legyen sok örömöd a leendő kutyusodban!:-)

2010. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt is körbenézhetsz:

[link]

2010. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bármelyik jó választás lehet, ha a többi időben sokat lehet Veled!

Nekem is egy németjuhász keverék lány kutyum szundizik éppen az ágyában a másik szobában, és 10felé szokott kelni.. :)

Nyugodtan vegyél egy kicsit nagyobb kutyit is, de ha nincs időd nevelni egy kölyköt válassz, és 8hó körülit, és még Őt is sokmindenre kell tanítani, de pár dolgot jó esetben már tud..

Szóval napi jópár óra egyedüllét szinte bármelyik kuttynak belefér, hiszen a farkasok sem voltak szórakoztatva az őskorban, hanem egész nap szunyáltak, este pedig vadásztak.. Sok sikert és sok sétát délután!

2010. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de azt elfelejtettem mondani hogy mindenképpen kistermetű lesz majd!
2010. aug. 24. 14:07
 9/9 A kérdező kommentje:
amúgy első kutya lesz! esetleg a yorki vagy a bolognese?
2010. aug. 27. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!