Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyszerre több FAJTATISZTA...

Egyszerre több FAJTATISZTA kutyát tartók,egyforma vagy különböző fajtájú kutyát tartotok?

Figyelt kérdés

Csak érdekelne.Szeretnék még egy kutyát és egyenlőre nem jutottam túl a kérdésen,hogy ugyan abból a fajtából válasszak-e vagy keressek hozzá passzolót és hasonlót.Kíváncsi vagyok ti hogyan döntöttek. :D


És,ha másik fajtát is választottatok,milyet és miért azt? Jól kijönnek?

Miket vettetek figyelembe amikor már meglévő felnőtt kutya mellé kerestetek más fajtát?



#választás #kutyafajta #Új kutya fajtája
2021. máj. 3. 23:12
A kérdező szavazást indított:
Több kutyát tartok ugyan abból a fajtából
Több kutyát tartok és különböző fajtájúak
Több kutyát tartok ugyan abból és más fajtákból
Keverékem van,de én is válaszolni fogok :D
26 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Gyerekként kaptam egy border colliet, elkezdtem vele agilitizni, pár év múlva szerettem volna egy másik kutyát is, aki pici, mert a kategóriájában kevesebb a konkurencia, több a sikerélmény és sok szempontból "praktikusabb", így lett egy jack russelem is. Aztán mikor már nyugdíjas korhoz közelített, beleszerettem egy menhelyi keverékbe.


Nem a kutyáimnak választottam játszótársat, hanem magamnak kutyát. Nyílván szempont volt, hogy ne szedjék szét egymást, a keverék ahogy kinyílt a csipája, sajnos elkezdte alig láthatóan dominálni, cs˙sztetni az öreget, de sikerül leszoktatnom róla.

Jelenleg a fiatallal külön edzek, néha a terrierrel is és a hárommal közösen megyünk sétálni, pár hetente meg "énidő" címszóval egyedül is elviszem az öregeket.

2021. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem fajtatiszták, de nagyon erős fajtajelleggel bírnak, az egyik tacsi-szerű, a másik betnáthegyi. 😄 Imádom a különbözőségüket.
2021. máj. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13%
Nekem angol vagy magyar agaram és csivavám lesz.
2021. máj. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Két agaram van, de azon belül különböző fajták.
2021. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Ó, milyen agarak?
2021. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
2 komondor és 1 magyar agár.
2021. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
5-ös. Egy whippet és egy perzsa agaram van.
2021. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy németjuhász és egy amstaff.

Mindkettő koromfekete, manók, ivartalanok és hiperaktívak.

Nagyon is passzolnak.

A nj 2 hónaposan érkezett, egy hónap múlva pedig úgy éreztem kell neki egy társ és én is szerettem volna még egy kutyust, szóval akkor hoztam a 3 hónapos staffit. Vagyis egyidősek, 1 nappal idősebb a nj.

2021. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

manók=kanok

(#8 voltam)

2021. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Amstaffom van, es hiaba szerelem a fajta, nem vennek melle meg egy staffit, nyar vegere tervezunk egy kolykot hozni, de valami nagyobb, es nyugodtabb szormokot, az se baj ha nem fajtataiszta, lehet menhelyrol lesz, a konkret fajtat sem dontottuk meg el, volt szo moszkvairol, ujfundlandirol parom reszerol, nekem inkabb a cane corsok tetszenek meg ugy altalaban a rovidszori kutyak.
2021. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!