Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetikus vizsgára kell...

Kutyakozmetikus vizsgára kell vinni kutyát akin végrehajtom a feladatot vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 08:14
1 2
 1/11 vantel ***** válasza:
0%

Az meg milyen móka,hogy kutyakozmetikus?

Újabb értékes és termelő ágazat.

2021. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 vantel ***** válasza:
4%
Elnézést, ítélkeztem mások felett. Nem helyes.
2021. máj. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem az oktatodtol kérdezed meg? De amúgy igen, úgy tudom kell. Beszélj egy menhellyel, biztos segítenek, mindenki jól járna.
2021. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mivel nincs oktatóm, nem jelentkeztem még a tanfolyamra.
2021. máj. 4. 09:46
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Akkor minek aggódsz már a vizsgan?
2021. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen, kell vinned kutyát, olyat amin látszik a munkád
2021. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Megint a sok hozzá nem értő vagy kötekedő komment.Meg kéne tanulnotok 'befogni',ha nem tudtok érdemben válaszolni.


Tudsz élő kutyát is vinni,de ha az nem jön össze vannak olyan előre legyártott 'modell kutyák' amiket le lehet nyírni.Ilyenek:

[link]

Minden féle fajta,szőr és szőrhossz kapható hozzá,ezt is elfogadják a legtöbb helyen.Nekem egy (most már munkatársam) csoport társam használt ilyet,mert élő kutyát nem tudott szerezni aki pont nyírásra szorult volna.


És igen,kell vinned a vizsgára,de NYÍRATLAN kutyát nem előre lenyírtat! A vizsgán értelem szerűen meg fogod nyírni az oktatód előtt.Olyan kutyákat érdemes vinni amik viszonylag népszerűek,de többet is vihetsz.

Nyírós fajták (népszerűek): Uszkárok,bichonok

hosszú szőrűek (népszerűek): shih tzu,máltai selyem,yorkie,papillon

Előnyben részesítik a fent felsoroltakat hiszen azokkal több a macera,ha az megy akkor a többi is megy.Ráadásul ezek a népszerűek ezek közül fogsz rengeteget látni,ha beállsz dolgozni.

Azért célszerű kicsi kutyát vinni és nem a nagyokat ezekből a nyírás szerinti kategóriákból,mert az hosszú idő.A piciket hamarabb végig nyírod és utána esetleg kapsz más típusból is kutyát (trimmelőset mint a spánielek,zsínóros vagy szálkás/drót szőrűt..:D)


De mivel ez egy olyan szakma ahol elhelyeznek egy működő kozmetikába,és ott helyben lesz a vizsga az oktatóiddal nem lesz nagy ügy,minden nap fogsz látni kutyát és fogsz nyírni/vágni/trimmelni.

Le tudod beszélni előre az oktatóddal (is),hogy vizsgára felkérsz valakit (illetve a kutyáját) a visszatérő vendégek közül vizsga alanynak.Neki mindegy,csak a végeredmény fog számítani.


Én elvittem a Shih Tzu-m és 'kölcsön kértem' anyám törpe uszkárját.Kettővel mentem a biztonság kedvéért.

2021. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért aggódok rajt mert nem akarok úgy jelentkezni egy tanfolyamra, hogy előtte nem tájékozódok a menetéről.

A suli oldalán nem sok infó van megosztva.


Az utolsónak köszönöm a normális választ.

2021. máj. 4. 11:13
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Kezdoknek eleinte szerintem ilyenen kellene gyakorolni :)


[link]

2021. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
2021. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!