Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már hogy nem ismert fel...

Volt már hogy nem ismert fel a kutyád?

Figyelt kérdés

hogy nem ismert meg és morgott, támadott volna? Nekem többszőr volt ilyen, ismerősöm kutyája itt volt, és mentem ki, és sötét volt itt bent, kint világos, és csak egy alakott látott, és morgott. A kutyámmal meg olyan hogy kint volt, én oda lopództam, sötétben, és morgott rám, me lopakodva jött közelebb, mintha támadna. Pesze mikor megszólaltam nagyon boldog volt, hogy nem kellett "harcolnia". És ez jó hír, mert ha lenne valami, nem futamodna el a kutyám. :)

Neked volt már hasonló sztori?


2010. aug. 23. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan volt, ha hajnalban értem haza buliból, ahogy csörögtem, csuktam ki az ajtót, akkor ugatott. De, ha már jött felém, megismert, vagy szóltam neki. Tehát, akkor mikor ugatott, még nem látott, csak a zajt hallotta. :)
2010. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
volt egy kutyám, imádtam, 5 éven keresztül mindent együtt csináltunk. folyton a nyomomban volt, mindig puszilgatott. ha nem talákoztunk egy napig, amikor meglátott a nyakamba ugrott és nem bírt magával egy óráig. aztán panel lakásba költöztünk, és a kutya egy kertseházban élő emberhez került. pár hónappal később elmentem meglátogatni, és már láttam, hogy az én egyetlen imádott kutyám mennyire fog örülni nekem. rengetegszer sírtam, ugy hiányzott. amikor pedig beléptem és meg akartam simogatni, elrohant. NEM ISMERT MEG. számomra meghalt, de még mindig szeretem , remélem boldog az uj gazdájival
2010. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kutyám már lent volt a telken anyuékkal.

Én később mentem utánuk. Ahogy mentem az úton a házunk felé, már az összes kutya ugatott az utcában. Ő is.

- megismertem a hangját :-) -. Jó mélyen, öblösen ugatott.

Amikor közelebb értem még akkor is őrjöngött. De ahogy beléptem a kertkapun és tudatosult benne, hogy én vagyok az ugatása átváltozott. Egész magas lett a hangja. Tudjátok, amikor szinte énekel a kutya.

vaúú vaúúúúúúú és elnyújtotta az ú-kat.

Ez 8 éve volt :-((((((

2010. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd, a kutyák vérében van az, hogy ugatnak az emberekre. Sötétségben pláne. Igazi házörző kutyus. Az enyém még új, de nagyon imád, nem volt még olyan, hogy ne ismerjen fel.
2010. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, télen, kapucniban, és új kabátban, este hazatértem.. Hát megugatott, de ahogy megszólaltam, h Bubukám, Normális vagy?? akkor már úgy örült, h tévedett :) Nameg én is:)
2010. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd kutyája miért kéne hogy téged szeressen és felismerjen? Amúgy nem, az én kutyám sosem morgott vagy támadott rám, és nem is tehet ilyet, az lett volna az utolsó hangja... Az hogy megvédene-e, nem így kell kideríteni. A bátor kutya nem azért támad mert fél a sötétben és nem ismer fel, szerintem ne erre legyél büszke.
2010. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:

Jelmezbálba készültem. Arcom fehérre festve, hajam kékre, karom meg csíkosra.

Mikor kijöttem a fürdőszobából, a kutyáim megrökönyödve bámultak rám. (Később nem csak ők:)))

2010. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Velem még nem történt ilyen mert nagyon ragaszkodunk egymáshoz és a szagomat mindig felismeri!
2010. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!