Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha bágyadt,kedvetle...

Mit tegyek ha bágyadt,kedvetlen a kutyám?

Figyelt kérdés
Ma este felé lett ilyen bágyadt, gondoltuk csak fáradt vagy álmos és majd elmúlt,de nem múlt el és ugyan olyan. Mostmár nincs nyitva az állatorvos így nem tudom mitévő legyek. Nagyon félek hogy babézia és holnap már késő lesz vagy romlik az állapota. Kullancsra gondoltam,mert voltunk kutyafuttatóba és azt mondták vigyázzunk mert sok a kullancs, mondjuk, ha kullancs akkor sem nyugodtam meg mert az hordozza a babézia betegséget. Szóval esetleg valamit amit tudok tenni érte itthon? Valami étel? Tej vagy rízs vagy valami?

2021. máj. 5. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Vigyétek ki sétálni egy kicsit, nekünk ez segített
2021. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Jon a hideg front megint, ez nehany kutyat elegge megvisel, ma az enyem sem volt tul aktiv, reggelit is csak nyammogva ette, fekudt egyik helyrol a masikra, onnan tudom hogy nincs nagy baj, mert a vacsorat mar tomte ketpofara es a poraz lattan is rogton felelenkult.

Ha babezia, akkor figyeld a vizeletet, mert barnassa valik, vagy habosat hány, szerencsere par injekcioval gyogyithato, ha nem javul az allapota, akkor holnap elso legyen az allatorvos.

2021. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Valíszínűleg ha kullancsfertőzés, akkor nincs is étvágya (bár a tej meg a rizs ilyen esetekben nem hiszem, hogy ér bármit is).

A legfontosabb kullancs esetén, hogy minél hamarabb távolítsd el a kutyából.

Ha nincs kullancs, akkor nem tudsz mit tenni, én felhívnám az állatorvost, hátha tud mondani valamit. Aztán holnap első dolog bevinni.

2021. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2021. máj. 5. 22:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma már nem volt semmi baja! De arra gondoltunk hogy vettünk neki szarvas konzervet, még a szarvasost soha nem kóstolta szóval gondoltam,hogy kóstolja még. És hogy lehet hogy nem ízlett neki vagy valami SS amiért lett ilyen. Mostmár abból többet nem kap:)
2021. máj. 6. 11:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Next guardot irass fel a dokival. Az kullancs szunyog bolha ellen is ved!!!! (Elotte szivferegre leszuri)
2021. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!