Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák hogyan tudnak feltéte...

A kutyák hogyan tudnak feltétel nékül szeretni? És az emberek miért nem?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Mert a kutyáknak nem számít a pénz, a kinézet, stb csak az, hogy szeretve legyen és gondoskodva legyen róla. Az embereket, ma már mindenki arra megy sajnos, hogy legyen pénze,legyen munkája, előitéletesek másokkal sajnos, mert manapság már ezek körül forog a világ. Tisztelet a kivételnek.
2021. máj. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
69%
Ne általánosíts, azért mert balul sült el egy kapcsolatod, attól még nem kell ennyire elkeseredned. Mindenki számára van valaki, csak meg kell találnod.
2021. máj. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
A kutyák is csak azt szeretik, aki őket is szereti. Nem szeretik azokat, akik bántják vagy elhanyagolják őket.
2021. máj. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Honnan veszed, hogy az emberek nem képesek rá? A szüleimet feltétel nélkül szeretem, ahogyan a gyerekeimet is.
2021. máj. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Mert a kutya tőled kap enni, teljesen kiszolgáltatott az embernek.

Ha egy olyan emberrel élnél együtt aki csak ugatni tud, vagy azt sem, ő is feltétlen szeretetet lenne képes adni. Mást nem. Ugyanúgy mint egy kutya. Kicsit kisarkítva írtam de az egésznek az alapja ez.

2021. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

5, az ember képtelen rá. Ha mondjuk az egyik szülőd bekattanna és megölné valamelyik unokáját, akkor is szeretnéd? Kétlem.

Márpedig a feltétel nélkül azt jelenti hogy tényleg nem tud a másik olyat tenni ami ezt megszakítaná.

A kutya akkor is szereti a gazdáját, ha harcoltatja. Akkor is, ha kizsigereli a testét évente többszöri szaporítással. Akkor is, ha mondjuk vízbe fojtja a kölykeit.

Feltétel nélkül.

2021. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Hát az én kutyám nem szeretett engem, elszökött tőlem, pedig aztán mindent megkapott a kis szaros. Azóta macskás vagyok. Bár talán mindig is inkább macskás voltam. Ők se szeretnek feltétel nélkül de szerintem ez nem is baj.

Miért kéne feltétel nélkül szeretni? Igenis legyenek feltételek. Feltétel hogy viszont szeresd, hogy ne bántsd, akármi. Ne legyen se kutya, se macska, se ember olyan igénytelen hogy neki minden mindegy.

2021. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tepfal ***** válasza:
92%
A kutyák sem szeretnek feltétel nélkül, csak ők nem tudják megmondani, ezért könnyű beleképzelni :D A kutya falkaállat, a viselkedése nagyrésze ösztönös. Többségében ragaszkodnak a gazdához, mint falkavezérhez, de ezt nem összehasonlítható az emberi szeretettel.
2021. máj. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
A gazda valójában nem falkavezér a kutya számára az új felfogás szerint. De egyébként igaz amit Tepfal ír.
2021. máj. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ember túl bonyolult lélek. Ezzel jutott magasra, s ezáltal vész el.
2021. máj. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!