Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kifésülést könnyítő spray,...

Kifésülést könnyítő spray, kétrétegű, hosszúszőrű, vedlésben lévő kutyának?

Figyelt kérdés

Berni kutyám van, akárhogy fésülöm, mindig csak hullik belőle jó erősen a szőr simogatásnál, kicsit akarok a fésülés hatásfokán javítani. Ha kicsit tisztítaná is a szőrt, az is jó lenne, mert majd csak 1-1,5 hónap múlva lesz olyan az idő, hogy meg tudjam fürdetni.

A fésünk jó, ehhez a szőrtípushoz való, viszont így sem győzöm.


Kozmetikus nem opció, nagyon utálja a fésülést, mostanra már eljutottam oda, hogy egész türelmesen viseli, de sem a kutyát sem egy kozmetikust nem akarom kitenni ennek a tortúrának, amit le tud művelni, úgyhogy én apránként megcsinálom.


2021. máj. 6. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
A spray vagy a kutya kétrétegű?
2021. máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es: A kutyaszőr 😂


A spré nem fog ebben segíteni. Vedlésidőszakban sörélesztő, halolaj, kollagén kell a kutyának és persze furminator.

2021. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elobb furminator, utana a sima kefe.
2021. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Van egy kefe/fésű, amit gereblyének hívnak, az én hasonló szőrű kutyámnál eddig az jött be legjobban. Mélyre be tud menni, nem csak a felületet fésülgeted vele. Durván csomós szörnél pedig bontó fésű vagy tükrös kefe.


A kozmetikusok értik a dolgukat, ez egy szakma, nem csak a szőrt tudják megformázni, a kutyákkal is tudni kell bánniuk. Valószínű, nem műsorozna nála a kutyád, mert tudná, hogy kell kezelni.

2021. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es, igen olyan fésűnk van. Úgyhogy azzal nincs gond, csak kicsit hatékonyabbá szerettem volna tenni a fésülést.
2021. máj. 6. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!