Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétáltatod a kutyádat, és egy...

Sétáltatod a kutyádat, és egy másik, számotokra idegen kutya ugatva rohan felétek póráz nélkül, a másik gazdi pedig távolabb, kényelmesen bandukolva, mit teszel?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 15:32
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
82%

Kérlek lásd be, hogy általában a Fifike, a Morzsika meg a Cézár támad...

Igen felfogtuk, naaaaaaagy kutyád van, naaaaaaaagy egód és maaaaaaarha büszke vagy mindkettőre. Lépj túl ezen.

Nem kell minden kérdést szétoffolnod, és attól, hogy neked naaaaaagy kutyád van, attól még tőled függetlenül le fogom rúgni más Fifijét a kutyámról.

De igen, naaaaaaagy a kutyád, örülj neki.

2021. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
81%
31-es: ezt te írtad.... "az en kutyamba barmikor belerughatsz ha tudsz!!! Nem fogok szolni egy szot sem ha baja lenne a kutyamnak ... elarulom: NEM LESZ!" Miért kerülnék olyan szituációba bárki kutyájával, hogy csak hozzá is érjek, ha nem az enyémet cincálja? Tényleg érdekel, hogy miért hülyéztél le, mikor te utaltál arra, hogy meg kéne védeni a kutyámat a tiédtől? =) Kérlek fejtsd ki hosszabban, hogy miért vagyok hülye.
2021. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
97%
35-ös, fogd fel, hogy akinek egészséges a lelke, az egy jámbor kutyát nem bántana. De el se tudod képzelni, hogy milyen hormonok indulnak be, mikor a legjobb barátod, a társad bántják. Szerintem, akinek számít a kutyája, ha fél a másik kutyától, ha nem, megpróbálja megvédeni a sajátját. Azt pedig ne felejtsd el, hogy a legtöbb fajta esetén tudatosan szelektálták ki azokat az egyedeket, amik ráfordulnak az emberre. A legtöbb ÖV kutya is meglepődik, mikor először megcincálhatja az embert.
2021. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
70%
Itt senki nem ismeri a paprikasprayt?
2021. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Figyelj, te nagykutyás. Ha a te kutyád jólnevelt és nem rohan le másokat, te pedig felelős kutyatartó vagy, aki nem okoz problémát a járókelőknek és más kutyasétáltatóknak, akkor legyél büszke a kutyád nevelésére, és dugulj el, mert nem rólad szól a kérdés. Ha folytatod, természetesen jelentem az oldal moderátorainak.

Elég sok póráz nélküli (olyan helyen, ahol kötelező a póráz) neveletlen kutyába és felelőtlen gazdájába futok bele szinte minden nap, függetlenül a kutya méretétől és fajtájától. A kérdés az ilyenekről szól.

Mindenki mást pedig kérek, hogy ne vegyétek fel a kesztyűt a trollkodóval. Maradjunk a kulturált tapasztalatmegosztásnál, meg hogy ki hogyan kezeli az ilyen helyzeteket, kinek mi vált be. Én tanítom a kutyámnak, hogy maradjon semleges más kutyákra, különösen, ha ugatnak, ő nem ugat vissza ezekre.

2021. máj. 6. 20:08
 26/35 anonim ***** válasza:
89%

38-as... Áruld el mi köze ehhez amit leírtál ahhoz, amit én írtam...

A téma jelenleg az, hogy ki mit tesz, ha megtámadják a kutyáját. Te próbálod a támadó Fifit leszerelni, mielőtt műzli lesz.... Szupi!

Én nem vagyok abban a szerencsés anyagi helyzetben, hogy egy nálam 20 kilóval nehezebb kutyát etessek. Nekem csak 30 kilós a kutyám, és marha nyugis. Igen, van, hogy nála nagyobb kutya nekiugrik. Megvédem. Ez szerinted hazugság... És itt jön a zavaros rész, mert belekevered az én élményeimbe a TE kutyád. Mivel ha a te kutyád nem lehet elzavarni, így én hazudok. Zseniális, most nincs kedvem utánanézni, hogy ez milyen érvelési hiba, de az. Hidd el, attól, hogy visszafogom, és nem személyeskedek, megvan a véleményem rólad.

2021. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
13%
Tapasztalataim alapján a kistestűek erőszakosabbak. A futtatóban nem engedem el a kutyám mert a többihez képest nagyobb. A kis vakarcsok futkároznak, a németjuhászom jatszana velük, de azok csak morognak meg "ugatnak" de ha elfordulunk, hogy jó akkor menjünk van, hogy odaugrik a vakarék és megkapja a hátsó lábát a kutyámnak. Na akkor most mi van?
2021. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi kérdező, előbb küldtem el, aztán láttam, hogy írtál.
2021. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
88%

Mi nemreg kerultunk ilyen helyzetbe. 2 kutyaval voltunk. (Nem kicsik es nem gyengek,de el akartuk kerulni a verekedest.)

Szoval jott a tulmeretes kan vizsla(az oreg gazdaja szabadon eresztve setaltatja a belvarosban) : mondtuk neki:” Ne gyere ide. Menj vissza a gazdadhoz. “Tok kedvesen ,normal hangeron. Es azonnal ment vissza a gazdajahoz.


Ismertem regrol a kutyat. Bunkobb kotekedobb fajta. De nem kezdemenyez mindenaron verekedest. (Mieink se. ) Tobb engedelmessegi vizsgaja van. Meg lakasban tartjak es megerti az emberi beszedet.


Igy szerencsesen ert veget a dolog.


A gazdaja fel se fogja,h a kornyek kutyait zaklatja a kutyaja ,nem hajlando elhivni.


Vascso van a taskamban az ilyenek miatt meg paprika meg ecet spre stb. De soha nem kellett meg hasznalnom egyiket se .(Mindent elkovetek,h ne essen bantodasa egyik kutyanak se,vascsovet se kelljen hasznalnom.

2021. máj. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
79%
Ennek a nagy kutyas veglenynek mi baja? Kompenzal vele valamit ami kicsi? Nekem is nagy kutyám van. És? Kit érdekel?
2021. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!