Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő ha a kutyámnak...

Mi a teendő ha a kutyámnak valószínüleg eltört a lába?

Figyelt kérdés
Megduzzadt, és nem áll rá. Nem látszik rajta semmi, zárt törésről van szó, ha egyáltalán eltört. A szüleim nem fognak pénzt adni állatorvosra már megpróbáltam. Tettem a fagyasztóba vizet fagyni hátha azzal enyhíteni tudom majd a fájdalmát...Mit lehet még vele csinálni? Légyszíves mellőzük a szüleimmel, sajnalkozással, állatorvossal kapcsolatos válaszokat. Tudom, hogy állatorvosra lenne szüksége nem vagyok hüje... OLYAN ÍRJON AKI KONKRÉT MEGOLDÁSSAL TUD SEGÍTENI. Köszönöm.

2021. máj. 6. 16:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
97%

"OLYAN ÍRJON AKI KONKRÉT MEGOLDÁSSAL TUD SEGÍTENI. "

Reménykedsz, hogy meggyógyul és nem lesz semmi baja.

Most komolyan, mit csinálnál vele? A saját eltört lábadat sem tudod otthon, házi "csodákkal" kezeltetni!

Ehhez orvos kéne.

2021. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%
Doki nélkül te semmit nem tudsz csinálni. Még ha itt valaki orvos is lenne és el is magyarázná, akkor se tudnád helyesen megcsinálni. Ha nem jártok dokihoz akkor oltásai sincsenek, féreghajtva sincs? Mert konkrétan törvény, hogy chippel és veszettség elleni oltással minden kutyának rendelkeznie kell.
2021. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
94%
Ajándékozd el és ne tarts többé úgy állatot hogy nem tudod fizetni az ellátását.
2021. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%
Akkor a zsebpénzedet adod állatorvosra, kölcsönkérsz a szüleidtől a születésnapod, karácsony, névnap terhére, megkéred a szomszédot, a barátod szüleit, vagy elviszed a kutyát az állatorvoshoz és már csak a diagnózis után közlöd vele, hogy nem tudsz fizetni. Vagy elviszed egy menhelyre, ahol van állatorvos. Olyan nincs, hogy kezelésre szoruló állatot nem visznek orvoshoz, mert az állatkínzás akár börtönnel is fenyegető bűncselekmény. Lábtörést nem lehet sem távdiagnosztizálni, sem távkezelni. És utána haladéktalanul keress neki tisztességes gazdát, mert állatkínzóknál nem maradhat.
2021. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
97%
Kettes vagyok, igazuk van a többieknek. Értem én hogy erről a szüleid tehetnek és nem te, viszont neked kell annyira szeretned a kutyádat és törődnöd vele, hogy az ő érdekeit nézed, neki pedig az lenne a legjobb ha olyan gazdája van aki az alap szükségleteit el tudja látni. Ha ilyesmi baleset történik akkor sajnos kevés az hogy szereted, mert szeretettel nem lehet gyógyítani. Ha lehetne, akkor 100-ból 99 kutya örökké élne.
2021. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%

És mégis mit vársz??? Leírjuk hogy kell sínbe tenni a lábát, vagy hogy távgipszezéssel begipszeljük a kutya lábát??? Eszméletlen milyen gazdák vannak, én az utcasarokra is kiállnék akár, ha a kutyámról lenne szó.


Leírom neked a frankót. Ajándékozd el a kutyát, aki ki tudja fizetni az orvosi számlát, te pedig soha ne tarts többet kutyát. Ez jó? Állatkínzó femili.

2021. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Feketeruhasember ***** válasza:
93%
Az a baj hogy meg kellene vizsgálni hozzá. Távolról nem tudom megmondani hogy komoly e a baj.
2021. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%

Tedd fel facebookra, hátha befogadja valaki.

Nem vagy "hüje", de a szüleid azok. Minek vállalnak be egy állatot ha nem akarnak a járulékos költségekre szánni?


Keress neki új gazdit, vagy ülj tovább, netezgess és várj a csodára.

2021. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
87%

"Légyszíves mellőzük a szüleimmel, sajnalkozással, állatorvossal kapcsolatos válaszokat."


Krva nagy az arcod a helyzethez képest! Semmi mást nem fog tudni írni senki, csak amiket az idézett mondatban felsoroltál. Persze, az a szülők hibája, ha annyira maradi sutyerák parasztok, hogy még az állatorvost is túlzásnak tartják, az pedig a tiéd, hogy ezt hagyod. Mondd meg nekik, ha nem viszik a kutyát orvoshoz, akkor értesíted a legközelebbi állatvédő szervezetet. Persze ezt egyébként is megtehetnéd...

2021. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
96%
Mi a teendő? Vidd el állatorvoshoz es mond meg az állatorvosnak hogy a szüleid nem akarnak pénzt adni rá de szeretnéd ledolgozni nála a kezelési koltseget.
2021. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!