Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon havanese kiskutyát...

Bichon havanese kiskutyát vásárolnék.? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Törzskönyvvel szerettem volna, hogy tudjam jó helyről való és egészséges. Nem tudnám elhozni 9 hetesen mert Németországba hoznánk ki, így meg kell kapnia a veszettség elleni oltást 12 hetesen + 21 nap után hozhatnank át a határon. Beszéltem egy tenyésztővel azt mondta megtartja nekünk addig de így 1000 euró helyett, 1800 eurot szeretne érte. Ez reális? Ennyiert nem vesszük meg az tuti. 1000 euró is rengetek pénz, bár azt meg ki fizetnénk. Oké, hogy 6 hét alatt vannak plusz költségei na de 800 euró?? Ha valaki tud javasolni olyan helyet ahonnan nyugodt szívvel vehetnénk egy kutyust megköszönném.
2021. máj. 6. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Mivel divat fajta, a ~350 000ft korrekt, ha jó a tenyésztő és a kutya vérvonala (főleg úgy, hogy külföldre veszed, úgy drágábban szokták adni a kölyköket). Az a +800€ viszont soknak tűnik eléggé. Ennyiért már Németben is találsz ha akarsz. Szerintem keress más tenyésztőt.
2021. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen en is így gondolom. Azért is mondtam, hogy az 1000 euró meg oké, de az a +800 az inkább szerintem csak azért jönne hozzá mert úgy gondolja a kedves hölgy, hogy Németországban kolbászból van a kerítés... 😏
2021. máj. 6. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem se reális, majdnem dupla árat kér.
2021. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Ez már majdnem a duplája az árának. Mindenképpen keress más tenyésztő.

(rokonoméknak bichon havaense kutyusuk van, megkérdezem, hogy hol vették és megírom privátban)

2021. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2021. máj. 6. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A dupláját akarja majdnem elkérni csak hogy még 3 hétig ott tartsa?!

Sem az ellátása,sem az oltások nem jelentenek ennyi plusz összeget.Hülye ez.

Keress valaki mást nagyon sok tenyésztőt találsz ehhez a fajtához.


Én a dobermann kanomat vettem 1400 euróba,így ha maga a kutya lenne ennyi azt mondanám reális.De,hogy 1000 helyett 1800 csak mert később hozod..nem túl fair.

2021. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!