Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen sampont ajánlanátok...

Milyen sampont ajánlanátok egy 12hónapos mopsz kutyusnak?

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen ismert bőr problémája. Eddig Baba samponnal fürdettük kb 2havonta, de most hallottam róla, hogy ez nem jó kutyáknak.

2021. máj. 8. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom de érdekes amit írsz.Azért mert egyik ismerősöm szinte mindennap fürdeti az ő mopiját és mikor kérdeztem tőle hogy nem e árt azt mondta nem.Te pedig 2 havonta fürdeted.Akkor most mi az optimális?Amúgy van Tescoban vagy Auchanban mopiknak való sampon úgy tudom
2021. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy nem szükséges gyakran fürdetni csak kb 4-6hetente. A lábait, fenekét stb ami könnyebben koszolódik azt kb heti 1-2x megszoktuk mosni, de nem teljesen megfürdetni. Szerintem fölösleges ha nem koszolja össze magát.
2021. máj. 8. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1-es

Szerintem teljesen optimális 2 havonta fürdetni.

:)

Naponta túlzás szerintem...


Az én kutyám kinti (nem mopsz)

És télen nincs lehetőség megfürdetni, még sincs semmi baja.


Amúgy itt van egy ilyen:

(Ha netről szeretnél)

[link]

2021. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Itthon még lehet venni ilyen kutyát?


Szegénykének a létezése minden perce kínzás, a gazdija meg még cukinak is tartja a szenvedését, légszomját.....


Remélem itthon is minél hamarabb betiltják ezeknek az agyontenyésztett kutyáknak a "forgalmazását"

2021. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű kutyasapmont használok nem drága kategóriást. Nem érzékeny és nem allergiás semmire, néha néha fürdik arra teljesen jó
2021. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2021. máj. 8. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad sűrűn fürdetni a kutyát,főleg samponnal.Ha naponta bevágtat a természetes vizekbe/tócsába az más,mert az nem tartalmaz semmilyen keményítőt,klórt,egyéb vegyszert.A háztartásban lévő víz viszont igen és nagyon hamar szőrhulláshoz és bőrproblémákhoz vezet főleg,ha sampont is használsz.A 2 hónap teljesen optimális egy rövidszőrűnek is. :D

Én MyBullDogot használok mopsznak.

2021. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szia. Nekünk két mopszlink van. Kb 2-3 havonta vannak fürdetve, attól függ. Mi a mybulldog Shop samponjàt hasznàljuk, és nagyon jó! Érdemes kipróbálni!
2021. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!