Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sántit a kutyám?

Miért sántit a kutyám?

Figyelt kérdés

Hello!

Kb. 3 napja sántiva megy a 9 éves kutyám. Az az egyik mellső lábára. Látszólag nem zavarja mert magától mászkál és jön sétálni is. Kaparni is szokott ha szagot fogott valahol. Hétvégén meg nemtudom dokihoz vinni

Szerintetek?



2021. máj. 9. 01:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
81%
Lehet hogy csak beütötte a lábát, vagy vagy bele lépett valami szúrósba. Ha nem javul vidd orvoshoz, de valószínűleg nem komoly.
2021. máj. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Tehát 3 napja nézed, hogy a kutyádnak fájdalma van és nem akarsz tenni semmit. Komolyan, az orvos fel sem merül a fejedben?
2021. máj. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amint tudod, vidd dokihoz, addig meg tapogasd végig a lábát, érzékeny-e valahol, nézd meg, látsz-e rajta sérülést.
2021. máj. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tehát ha látom hogy sántit akkor minek vigyem kapásból orvoshoz ha azon kivül semmi baja. Úgy voltam vele hogy ő csinálta vele valamit és pár nap múlva elmúlik. Ugy hogy nyugi hidd el hogy elfogom vinni orvoshoz.


Végignéztem, megtapogattam de sehol semmi és őt sem zavarja.

2021. máj. 9. 08:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzékeny neki, akkor nem biztos, hogy sérülés, doki többet fog tudni.
2021. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet artrózis. Pihentesd és doki.
2021. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem zavarná, nem sántítana. Most nyilván újat mondok neked, amire magadtól nem jöttél rá: a sántítás mindig fájdalmat jelent!

Valahogy kétlem, hogy valóban jól ellenőrizted volna a vállát, könyökét, mert gondolom nincs röntgen szemed és a leírásod alapján fogalmad sincs, hogy mozgasd ki a lábát.

Tehát 3 napja nézed, ahogy a kutyádnak fájdalma van. Csak arra tudok gondolni, hogy valami beteges, szadista indíttatásból szereted látni ezt.

2021. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az utolsó kommentelőnek:

Valahogy mindig sikerül kifognom az ilyen magadféle idiotákat. De nem baj már hozzá szoktam ;)

2021. máj. 12. 22:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Sikerült eljutni dokihoz? Mit mondott?
2021. máj. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kapott rá gyógyszert.

Már elmúlt, nem sántit.

2021. máj. 19. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!