Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja volt a kutyámnak?

Mi baja volt a kutyámnak?

Figyelt kérdés
egy 10 perce kinéztem az ablakon és láttam hogy a 8 éves szuka beaglem a betonon fekszik és vergődik. Kimentem hozzá, láttam, hogy habzik a szája. Ahogy hozzányúltam felkelt és elkezdett botladozni, nehezen de követett botladozva és nagyon lihegett. Most úgy néz ki jól van, nem botladozik, csóválja a farkát, bár még liheg. A kutyám kb fél éve lett diagnosztizálva rákkal. A combján van egy nagy tumor, illetve a röntgen kimutatott csomókat a tüdejében is, viszont eddig semmi baja nem volt. Köze lehet ahhoz ami most történt?
2021. máj. 9. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Mi lenne ha állatkórházba vinnéd és nem átlagemberekkel akarnád diagnosztizáltatni látatlanban? Ennyi infóból vizsgálat nélkül még egy állatorvos sem tudna biztosat mondani.
2021. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen, szerintem köze lehet ahhoz! Szegény kutyus, nagyon sajnálom. :/
2021. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Epilepszias rohamnak tunik nekem.

Lehet koze a rakhoz, de attol meg el kene vinned orvoshoz.

2021. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Epilepsziás roham
2021. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is epilepsziás rohamot mondanék,ha vergődött a földön.Vidd orvoshoz nehogy megint rohama legyen..
2021. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sajnos az orvos nem tudott rajta segíteni, már óránként jelentkeztek a rohamok, járni is alig tudott. El kellett altatni
2021. máj. 10. 12:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnalom kerdezo, kitartast :(
2021. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hatott a gyógyszer?

Amikor az enyémnek óránként lettek epilepsziás rohamai egy erős gyógyszert írtak fel és attól jobban lett. :o

Azóta is azt kell adni,ha rohamot kap,mellette van terápia jellegű gyógyszere amit talán élete végéig szednie kell.

2021. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Btw,részvétem :/
2021. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!