Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom elérni, hogy ne...

Hogy tudom elérni, hogy ne féljen a kutyám az új cicánktól?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves spánielünk, ő már úgy került hozzájön, hogy volt egy másfél éves cicánk. Vele a kezdetektől fogva jól kijön. Néhány napja hazahoztunk egy új cicát, tőle szemmel láthatóan tart. Első nap még ugatta, arról letiltottuk, és jutalmazzuk, ha ránéz, vagy szépen közeledik felé. Ugyan a kiscicában sok a feszkó, lehetséges, hogy ezt veszi át a kutya? 4 napja van nálunk a kiscica, szóval tudom, hogy nem kell még sok csodát várni, de azt is tudom, hogy ezek nagyon fontos napok, és semmit sem szeretnék elrontani.

Tudok bármit tenni, hogy könnyítsek a helyzetükön, vagy tényleg pusztán csak időre van szükség?



2021. máj. 11. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Idő. Macskánál is, kutyánál is. Aztán türelem, mert a cica, ha feloldódik - kölyökmacska amúgy? - kb. fél éves koráig olyan lesz, mint a tornádó.
2021. máj. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fél éves. A tornádó énje már néha fel-felbukkan :) velünk már teljesen oldott, és ha nincs ott a többi állat, vagy azok alszanak, akkor már simán kijön rajta az az igazi macskás 5 perc
2021. máj. 11. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!