Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megevett egy fogpiszk...

A kutyám megevett egy fogpiszkálót, nemtudom hogy megrágta vagy hogy hogyan ette meg. Mit tegyek? Kemény a hasa

Figyelt kérdés
a kutyám megevett valószínű egy fogpiszkálót(yorkshire terrier) most kemény a hasa,és dörgölőzik az ágyba..de egyszűen sehogy se tudtam elvenni tőle:( mit tegyek???
2010. aug. 23. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem rágta meg rendesen, és szurja a gyomrát, hasfalát azért dörgölözik. Jobb lenne ha elvinnéd a dokihoz lehet hogy nincs nagy baja, de a biztonség kedvéért vidd el.
2010. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kérdezősködni kéne, ennyi idő alatt már rég odaértél volna az ORVOShoz!
2010. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hogy értem volna orvoshoz te?????? mikor kb 25 kmre van az orvos tőlünk-.-

de végülis hogy nyelte volna le? :( meg egyébként hiába akartam elvenni szétharapta a kezem :(

2010. aug. 23. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem nyelte le egyben... Ha meg darabokban, akkor megemészti, de én elvinném orvoshoz, vag legalább felhívnám a dokit, hogy ilyenkor mi a teendő.
2010. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi utolsó:) már megtaláltam a megrágott fogpiszkálót,abból hiányzik csak egy picike kis rész.. de egyébként jókedvű és játszik!!
2010. aug. 23. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de most mi is van? Megette vagy nem?

Ha igen akkor nem kérdés, orvos! A fogpiszkálót nem fogja megemészteni, de simán átmegy a szerveken.

Ha nem akkor meg vedd el tőle. Na nehogy már egy pöttöm kutyától ne tudjál elvenni valamit! Az, hogy nem engedi, nos, nevelési kérdésekbe most nem megyek bele.

2010. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
komolyan mondom..néha megőrülök milyen válaszokat kapok..már megint itt tartunk a nevelés kérdésénél!! elegem van.. mert ugyanigy NEM nem engedte elvenni,képzeld.de egyébként normálisan meg van nevelve a kutya,annyi az egész hogy ha valami van a szájába akkor mindig elfut vele,vagy óvatosan megharap. és hiába próbáltam elvenni nemtudtam,egyébként amikor irtam a kérdést nem tudtam hogy meg fogom találni a fogpiszkáló darabját. nem,ezekszerint nem ette meg mert egy jó nagy darab fogpizkálót találtam,szóval maximum egy kis darabot evett meg,de lehet azt se.. szóval lényeg a lényeg nincs baj már.. a legnagyobb baj hogy ide nem lehet ugy kérdést kiírni hogy valaki nem vágna valamit a fejemhez. vagy a helyesírással kapcsolatban,vagy akutyámmal kapcsolatban,vagy akármi kérdésem van,itt soha nem tudnak nekem normálisan válaszolni,mindenki csak gúnyolódik(tisztelet a kivételnek) !
2010. aug. 24. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!