Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya valóban kiásná az...

A kutya valóban kiásná az eltemetett kiskedvenceket a kertben?

Figyelt kérdés
El kell keríteni azt a területet ahova temetve lettek vagy nem foglalkozna vele? Virágos bokrok vannak most ott.

2021. máj. 13. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Kutyától függ, a miénk kiásta az időkapszulát még aznap, amikor tesómmal elástuk, kiásta a virághagymákat is, de hozzá sem nyúlt az öreg macskánk "sírjához".
2021. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
89%
A mi tacsink egyszer kiásta a döglött kiscicánkat, pedig elég mély gödröt ástunk neki.
2021. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Függhet attól hogy milyen régi a sír? Mert a korábbi hozzászólások mind frissek voltak, ha jól értem.
2021. máj. 13. 11:04
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Én téglát szoktam tenni az ilyen helyekre, mert kulonben kiásná. A tégla túl nehéz, az én kutyám nem próbálja felemelni, sem aláásni utána.
2021. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kutyafüggő, ezért egy pár napig én mindig lefedem az adott területet valamivel, amit nem tud elmozdítani a kutya.

De a kert amúgy is kieső részén van a "temető", így nem is jár arra, az elásás idején sincs ott a kutya.


Különben amúgy sem ásós típus már.

2021. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám végiggnézte ahogy eltemetem a cicánkat. Ott feküdt mellettem és figyelte, ahogy szórom a homokot. Én a biztonság kedvéért beraktam egy kisebb USB lapot és úgy ment rá a föld. Soha nem ásta ki még csak rá sem lép a sírra pedig előtte mindig ott mászkált.
2021. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég...eszembe sem jutott soha ilyen. :D

Nálunk szerencsére nem történt ilyen, van egy kaukázusi eltemetve kertben, ahol most van egy tacskó, esze ágában sincs kiásni, persze nem friss a dolog vagy 15 éve lett eltemetve a másik. A szomszédnál is több cica, kutya sír van és sosem ásták ki az újak.

2021. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a macska a frissen temetett kishörcsögöt sajnos kiásta.

Azóta temettük már cicát is (szintén sajnos) és a biztonság kedvvért tettünk rá egy nagyobb követ. (Kívül már, a földre, belül takarók vannak..)

2021. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tacsi-palotakutya keverékem van. Sajnos egy pár hörcsögöt, nyuszit, tengerimalacot el kellett már ásnunk, de sosem jutott eszébe, hogy kiássa.

Egyébként nyaranta ás gödröket, de csak azért mert melege van, és belefekszik. Viszont elásott kisállat közelében még sosem csinálta.

2021. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem attól függ csak, hogy milyen mélyre temetünk. van az a mélység ahonnan már nem jönnek fel a szagok, így nem ás ot.
2021. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!