Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla kölyköket, de...

Magyar vizsla kölyköket, de mennyiért?

Figyelt kérdés

az annyuk megdöglött a kölykei 2hetesek

mennyiért kéne árulnom a kölyköket, hogy én jól jöjjek ki a dologból anyagilag, úgy hogy a kutyusok oltva, féregtelenítve, törzskönyv nélkül eladók lehessenek 6-8 hetes korukban


2010. aug. 23. 19:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
69%
ha mákod van 20000-ért elviszik, de kétlem a mai világban....
2010. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
szerintem inkább ajándékozd el őket
2010. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
48%
Hol laksz? Én szivesen el vinnék egyet, mennyibe kerül? Én debreceni vagyok.
2010. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Most halt meg az anyukájuk,2 hetesek,és nem az érdekel túlélik-e,hanem hogy jó sok pénzed legyen belőle?:S
2010. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

2 hetesen anya nélkül maradtak? Így járnak a szaporítók, szerencsétlen kölykök hogy fognak életben maradni? 8 hetes korukig el se lenne szabad őket választani az anyjától.

És pénzért akarod adni őket? Gondolom a szülőknek nem voltak egészségügyi szűréseik, nagy eséllyel lettek betegesek a kölykök, talán még fajtatiszták sem voltak. Tehát te beteg, keverék kölyköket akarsz pénzért adni? Hát gratula...

2010. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ...kedves kérdező,ha "sok" pénzt akarsz keresni a kutyusokon..akkor a szocializálódásukon gondolkozz előszőr,mert ezen múlik a további sorsuk!!Remélem kitaláltad,hogyan etesd őket,és ...van elég türelmed ahhoz,hogy 8 HETESEN szerető gazdiknak 15000-25000 ft között,beoltva és chippeltetve eltudd adni!

Kitartást és sok sikert kívánok!

2010. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana megtanulni helyesen írni...Amúgy látszik, hogy érdekel a kutyák sorsa. Az a lényeg, hogy te jól járj. Egyedül a szerencsétlen kutyákat sajnálom...
2010. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

utolsó, nemtudom hogy te miről beszélsz, azért döglött meg mert már öreg volt, és az ellésbe döglött bele 16 kiskutyával


"Most halt meg az anyukájuk,2 hetesek,és nem az érdekel túlélik-e,hanem hogy jó sok pénzed legyen belőle?:S"


na idefigyelj!

nekem rengeteg munkám van vele, ha munkadíjat is szuámolnák azért amennyit foglalkozok vele akkor 100ezrekért kéne hogy áruljam, mivel a kiskutyákat 4 ÓRÁNKÉNT ÉJJEL IS ETETNI KELL. 1000FT!-ba kerül 250gram tejpor, amit 16 kiskutya pillanatok alatt megeszik és 3 hetes korukig még mást nem is lehet nekik adni, majd csak 3 hetes koruk után lehet vegyíteni nekik a tápot

és arról nem is beszélve, hogy minden nap, minden éjjel 4 óránként menni és véégigetetni egyesével a 16 kölyköt az 5 ml-enként / minden nyelésnél

2010. aug. 23. 19:36
 9/41 anonim ***** válasza:

19:31:) vagyok

AKkor én jól gondoltam:)Sok sikert mégegyszer!!

2010. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

"Nem ártana megtanulni helyesen írni...Amúgy látszik, hogy érdekel a kutyák sorsa. Az a lényeg, hogy te jól járj. Egyedül a szerencsétlen kutyákat sajnálom.."


ha nem érdekelne a sorsuk, akkor elaltatnám őket.

gondolkozz már el mielőtt osztod az észt

2010. aug. 23. 19:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!