Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hangosan veszi a...

A kutyám hangosan veszi a levegőt és hangosan nyel, valamint viszonylag gyakran olyan hangot ad ki mintha hányna vagy böfögne. Esetleg megfázott vagy gégegyulladása van? Esetleg megfazott a hideg fuben? Azeélott zaart helyisegben volt

Figyelt kérdés

#hangos levegővétel
2021. máj. 16. 20:08
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A kerezo vagyok. A kutya nem eszik es nem iszik.
2021. máj. 16. 20:14
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Vidd dokihoz
2021. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kossz, nagyon segitokesz vagy, de ha most nem tudom elvinni akkor mit tegyek?
2021. máj. 16. 20:30
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Akkor hívd fel telefonon.

Ha nem veszi fel, akkor keress ügyeletet és hívd azt.

2021. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Mèrget ehetett fel valahonnan? Mindenképp hívj fel egy ügyeletet, de a legjobb az lenne ha làtnà orvos
2021. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19%
és ha nincs kocsijaés már busz sem megy? Könnyű okoskodni, inkább segítseek.
2021. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Senki se tavgyogyito. Szolj a szuleidnek , ne szenvedjen szegeny kutyus. Vigyetek el allatorvoshoz , majd megmondja mi a gond.
2021. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
NEm tudja most elvinni. Mit nem értetek?
2021. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Retardált vagy én értem. Szerinted innen 300 km ről mit tudnék segíteni? Menjek oda és én vigyem el a dokihoz? Beteg a kutya , ergo állatorvosra van szüksége. Remélem ha te is beteg leszel anyád majd itt a neten kérdezi hogy mi a baja a gyereknek nem kap levegőt. Véletlenül se vigyen el orovshoz , vagy hívjon ügyeletet.

Istenem szegény kutyák , tényleg nem érdemeljük meg őket míg ilyen teljesen sötét alakok születnek a világra

2021. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

Meg kell oldani es kesz. Allattartas ezzel jar. Ha annyira mucsarocsogen laksz, hogy se busz, se taxi, se autod nincs,legkozelebbi allatorvos 100 kilometerre, akkor nem kell allatot tartani. Bizony, ilyet is lehet.

Ha a kutya miattam nem elne tul, mert keptelen voltam idoben orvoshoz vinni, akkor soha tobbet nem tudnek a tukorbe nezni.

2021. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!