Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jutalomfalatot válasszak?

Milyen jutalomfalatot válasszak?

Figyelt kérdés

Kölyök tacskónak keresek jutalomfalatot, amivel tanítgathatnék neki néhány dolgot.

Mit ajánlotok? Olvastam itt több válasznál a párizsit... de a párizsit kiszagolja hogy van nálam és semmit nem hajlandó csinálni,m csak követeli a párizsit.



2021. máj. 17. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Minden kajanal ez lesz ha kiszagolja, kell neki.


Ha dolgozik erte kaphat.


Addig ne add oda neki,amig nem csinal ra valamit.

2021. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valaki sajtot szokott.Vannak előre gyártott szárított állathúsosak egy ilyen vadászkutyának főleg bejönne.

Párizsit én nem szeretem,pont azért mert a kezemnek is olyan szaga lesz és akkor nem a kéz mozdulatra figyel hanem a kezemet akarja megszagolni/megnyílni.

2021. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a kutyád ennyire haspók, a tápjával is taníthatod.


Szerintem a probléma inkább az, hogy ritkán jutalmazod, így nem érti, hogy mi van és inkább "kikapcsol" és követelőzik. Már a részeredményeket is jutalmazd és csak pár percet gyakorolj egyhuzamban. Ha pl meg akarod tanítani, hogy feküdjön a lábtörlőre, már azt is jutalmazd az elején, hogy egyáltalán hozzáért, ne várd el rögtön, hogy fél percig tartsa a pozíciót.

2021. máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!