Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hollófekete szőrnél mitől...

Hollófekete szőrnél mitől fordulhat elő ez az elszíneződés? Csak a 2 mellső lábnál alakult ki.

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 17. 21:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem volt idáig, nemrég lettem figyelmes rá.
2021. máj. 17. 21:16
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Milyen fajta kutyus?


Anyuka, apuka milyen színű? Lehet örökölte valamelyik felmenőjétől akinek ilyen színe van. Az én kutyusom hófehér, az anyukája krém színű és 4 hónapos kora körül mind a négy lábánál krém színű “zokni” lett. De lehet hülyeség😅

2021. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dobermann és már nem bébi. Most vettem észre. Lazacolajat és barna alga port kap 2 hete. Azóta bettem észre.
2021. máj. 17. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
A barna alga porban ha jól tudom van réz illetve cink, ettől lehet esetleg. Ajánlom a barátunk a dobermann facebook csoportot, ott biztos jobban értenek hozzá, én csak tippelgetek…
2021. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ha tényleg van a porban réz és cink, akkor a friss szőrt akár el is színezheti. Eléggé meg is rémültem, mert soha nem volt még ilyen. Bár még nem is adtam ezt a kutyámnak.
2021. máj. 17. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!