Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár hét múlva megyek a kiskuty...

Pár hét múlva megyek a kiskutyámért vonattal meg busszal! Mire figyeljek ez alatt? Hogyan szállítsam?

Figyelt kérdés

Az út körülbelül 4-5 órás lesz, de lehet akár 6 is. Miben hozzam haza? Gondolkodtam ilyen táskán, ami az ölebek számára van készítve,erre gondolok

[link]

a kiskutya beleférne, mivel nem lesz olyan nagy még akkor vagy a szállítóboxra, a kisméretűre, de mikor megnéztem mennyibe kerülnek ezek, hát kissé elhűltem, mert elég drága számomra, és hát elég felesleges pénzkidobás lenne, mert a kutya két három hónapon belül kinőné :/. Szerintetek próbáljak valahonnét kölcsönkérni? Csak mondjuk nincs kutyás ismerősöm, próbáljam meg az állatorvosunktól, lehet neki van mert mopszokat tenyészt .


2010. aug. 23. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi 3000ért vettünk egy kicsit...
2010. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próbálj kölcsön kérni ahogy írtad állatorvostól ismerőstől esetleg teszveszen/vaterán nézz körbe van e olcsóbb ilyen szállító kosár vagy valami.nem tudom milyen busszal/vonattal viszed haza a kutyust de mikor én szállítottam egy kis palotapincsit kutyaszállító boxba akkor kellett külön jegyet vennem neki ezután is érdeklődj meg ugye mivel ilyen hosszú lesz az út a kutyusnak adnod kell majd vizet meg meg kell pisiltetned stb. csak úgy ölbe meg táskába nem hiszem hogy szállíthatnád.
2010. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rengeteget vonatozom, amikor a kutyám még kicsi volt és elfért benne, agy régi válltáskában utazott, a vonaton meg az ölembe tettem, végigszunyálta a 3-4 órás utakat. Jegyet már kiskorában is venni kell neki, de nagyívben nem érdekel senkit, hogy miben szállítod. Ha van egy régi válltáskád/oldaltáskád, amit nem használsz, merevítsd ki az alját kartonnal (vastag kartondoboz oldala, amit bármelyik élelmiszer üzletben kérhetsz, tökéletes) és béleld ki vízhatlan fóliával. Mondjuk nem valószínű, hogy belepiszkít, ha vonat indulása előtt még engeded valahol a fűben elvégezni a dolgát.

Vízről mindenképp gondoskodj neki. :)

Sok boldogságot a kutyushoz. :)

2010. aug. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah, és a jegy csak vonaton kell, buszon úgy tudom, hogy addig nem, amíg ölben szállítható, de azért kérdezz rá. :)
2010. aug. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tényleg a régi utazótáska nem is rossz ötlet, tartom magam elég ügyesnek ahhoz, hogy átcsináljam, van itthon egy csomó régi,az oldalzsebet kivágva, olyan hálós anyagot varrok bele mint a szúnyogháló, és tényleg kimerevíteni az alját, milyen praktikus :). A pórázát, meg a nyakörvét és a fekhelyét így-úgy is elkezdtem már magam megcsinálni, akkor nekilátok ennek is :D


Köszönöm a segítséget és tanácsokat :D

2010. aug. 24. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!