Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék egy Golden...

Nagyon szeretnék egy Golden retrievert, de az a gond, hogy panel lakásban lakom. Amikor kistestű kutyáim voltak (2 kis keverék), akkor naponta 3-4-szer vittem le őket sétálni és 2 naponta porszívóztam utánuk. Valami tanács ezzel kapcs.?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Golden nem annyira panel kutya.


Elegge porgos, nagy mozagas igenyu fajta.


Golden mellett naponta 2x tuti kell takaritanod, brutal mod hullik a szoruk. Vedlesnel meg meg durvabb.

2021. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Golden imadja az embert, imad bent lenni vele a hazban is, de az en tapasztalatom az, hogy kell neki a kert is.

Persze biztosan megoldhato panelban is, nem is vagyok ellene a lakasban kutyatartasnak, de en nem vallalnam be ezt a fajtat. Lepcsoznie viszont nem kene, tehat ha nincs lift, es nem a foldszinten laksz, akkor biztosan felejtos.

2021. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk lakik a házban egy golden. Évekig nem is tudtunk róla, mert csendben van egész nap. A gazdái sokat foglalkoznak vele, nagyon jólnevelt kutya.
2021. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő foglalkozás mellett panelban sincs gond egy ilyen kutyával. Vakvezetők is vannak köztük, és nem minden vak él kertes házban, akinek vakvezető kutyája van. Ez a fajta nagyon kötődik az emberhez. Persze, nem egy öleb, feladatok kellenek neki, sport, sok kirándulás.
2021. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!