Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyak erzik mire gondolunk,...

A kutyak erzik mire gondolunk, mire keszulunk?

Figyelt kérdés

Ha pl kimegyek hozza orul stb, de tudja hogy nem setalni megyunk csak ugy. Ha kimegyek azzal a cellal, hogy megyunk setalni, setaltatoszij nelkul ugyanabban a ruhaban, tudja hogy setalni viszem. Rogton elkezd bezsongani es alig birok vele. Pedig se a szijt nem veszem kezembe semmi. Ugyanez van mas dolgokkal is. Mintha tudna elore mi lesz. De egy csomo mindenben. Vagy csak ekkora a harmonia koztunk? :)

Osztonosen erezhet dolgolat?

Olyan jo lenne megerteni a kutyakat!



2021. máj. 18. 20:55
 1/5 anonim válasza:
75%
Az én kutyám is ilyen. A kutyák hasonlóan a lovakhoz, úgymond belelátnak az érzéseinkbe. Különleges dolog, utána lehett olvasni a kutyák érzelmei és gondolkodása névvel. Az én kutyám vonyít ha szomorú vagyok.
2021. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Érzik persze. :)
2021. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
2021. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Hetek, hónapok óta így viszed sétálni... Nem hülye, megszokta :D
2021. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem tudja. Következtet a viselkedésből. Te magad is ezt csinálod, amikor közel hozzád álló viselkedéséből tudod, hogy mit fog csinálni, de amikor idegen téblából, akkor nem érted mit szeretne. Figyeld csak meg egyszer magadon!
2021. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!