Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy férkőzhetnék jobban a...

Hogy férkőzhetnék jobban a bizalmába, hogy szeretessem meg magam jobban vele? (10 éves kutyus)

Figyelt kérdés

A nagymamám tavaly hirtelen elhunyt, volt egy kutyája és úgy döntöttünk magunkhoz vesszük. Én anyukámmal élek, a kutyus hamar hozzá szokott a pesti élethez pedig az előtt kertes házban lakott.


A kutyus anyukámat tekinti gazdájának ami rendben is van hiszen vele alszik, ő vele sétál sokkal többet, ő adja neki az ételt. Engem is szeret és hallgat is rám de azért nem annyira mint anyukámra, mikor én haza jövök jön egyből néha puszit is ad. De pl mikor anyukám, akkor akár csak ha boltba megy, már fut oda, felugrik hozzá ilyesmi.


Én örülök, hogy így ideszokott és anyukámat már ugyanolyan gazdinak tekinti mint a nagymamámat, csak szeretnék én is egy kicsit közelebb kerülni hozzá.


Mit ajánlotok? Sétáljak vele többet, játszogassak vele?


2021. máj. 19. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Pontosan!


Foglalkozz vele többet, ez lehet séta, játék, simogatás, lazább tanítás, vagy csak adj neki napi többször jutalomfalatot.

2021. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Sok séta, adj neki enni te is.

Azért szereti jobban anyudat mert vele sok pozitívum történik.

2021. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%

Jól gondolod, foglalkozz vele többet - valószínűleg ezért kötődik jobban anyudhoz. Adj neki időt, nem kölyök már. De biztosan meghálálja az időtöltést és a finom falatokat.



Ez már kicsit off, de tök aranyosak vagytok, jó volt ezt a sztorit olvasni. :)

2021. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Setalj jatssz vele tobbet.


A kutya anyadat veszi fonoknek. Ez nem azt jelenti,h teged nem szeret!!


A kutya is levagja,h anyad nelkul ehenhalnatok.

2021. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
A leírtak alapján azt aligha tudod elérni, hogy a kutya téged tekintsen falkavezérnek. A családi felállás feltehetően olyan, hogy anyád a tényleges falkavezér. Ezzel nem kell, hogy gondod legyen, ha egyébként a kutya megfelelően szocializált (és a leírtak alapján valóban az) és téged falkatársnak tekint.
2021. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kajaval tudod magadhoz edesgetni es elnyerni a bizalmat.
2021. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!