Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szemész állatorvost tudtok...

Szemész állatorvost tudtok Pest megye és környékén? Entrópiumot Ti szemésszel műttettétek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 20. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Legjobb ezen a szakterületen Dr. Szentgáli Zsolt. A Primavetben és az Egyetemen rendel, ő az Állatorvosi Egyetem szemészet tanára is mellesleg. Nála profibb nincs :)
2021. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Neki már írtam 3 nappal ezelőtt, de nem érkezett még válasz. Aztán most hogy javasoltad, beírtam ide gyakra, hogy primavet és bár nem az Ő nevével, de magáról a rendelőről olvastam sok sztorit amik 98%-ban nagyon negatívak, állítólag nagyon a pénz számít és utána érdektelenek és volt pár félrekezelés is szóval nem tudom...


Mivel annyira kevesen írnak az ilyen kérdéseimre (eddig már kettő is volt) ezért szeretném ha már csak egy jó állatorvost is tudnátok ajánlani Pest megyében vagy környékén.

Állítólag olyan elterjedt ez az entrópium, minden sima állatorvos is megcsinálja, emiatt meglepő, hogy alig érkezik válasz egy ilyen kérdésre.

2021. máj. 21. 07:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor vidd az Egyetemre ott is rendel. Szerintem még olcsóbb is egy fokkal, mint a Primavet.

Nem egy kedves, bájolgós csávó egyébként, de a legjobb a szakterületén. Szerintem ne írj neki, nem hiszem, hogy válaszolni fog, telefonálj be egy időpontra.

Amúgy jó szemész szakorvos még dr. Eördögh Réka, de ő gyes-en van, ha jól tudom.

2021. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!